Legendarna Żubrówka w nowej odsłonie w Baltona Duty Free na lotnisku Chopina w Warszawie

23-01-2019

CEDC, lider rynku wódek w Polsce oraz producent Żubrówki, wraz z Baltona Duty Free, prezentują nową oprawę legendarnej polskiej marki. Dedykowana wyłącznie Żubrówce przestrzeń otwarta pod koniec stycznia br., zajmuje kilkadziesiąt metrów kwadratowych w nowym sklepie Baltona Duty Free na lotnisku Chopina w Warszawie.

Koncept stoiska, zaprojektowany przez Studio Otwarte, odwołuje się do motywów przyrody i natury, wykorzystując naturalne materiały, jak drewno i kamień oraz eksponując źdźbła trawy żubrowej, stanowiące wyróżnik Żubrówki Bison Grass. W projekcie zastosowano również akcenty z miedzi, które są nawiązaniem do metalowych kadzi, stosowanych w tradycyjnym procesie produkcji wódki.

Atrakcją dla pasażerów jest również ekspozycja z żywym ekosystemem symbolizującym pochodzenie Żubrówki z Puszczy Białowieskiej i jej dziką naturę.

W ofercie strefy Żubrówki znajdują się wszystkie najważniejsze warianty tej legendarnej marki, od Żubrówki Bison Grass, po czyste wódki, jak Żubrówka Biała czy wariant superpremium, czyli Żubrówka Czarna. Nie brakuje także ostatnich nowości Żubrówki Czarnej: dwóch wariantów leżakowanych w beczkach z dębu i jesionu. 

Vassilen Tzanov, Dyrektor Generalny CEDC w Polsce:

Z ponad 500-letnią tradycją, Żubrówka jest jedną z ikon Polski na świecie. Możemy być dumni z jej rozpoznawalności i dobrego postrzegania, podobnie jak Szkoci są dumni ze swojej whisky. Siłą rzeczy, dla takiego produktu idealnym miejscem ekspozycji i sprzedaży są strefy duty free, przez które corocznie przewijają się miliony pasażerów z całego świata. Cieszymy się z nawiązania współpracy z Baltoną przy okazji stworzenia sklepu Baltona Duty Free na warszawskim lotnisku Chopina. Jestem przekonany, że zaprojektowana tam przez nas wspólnie strefa Żubrówki, pozwoli zapamiętać pasażerom wszystkie pozytywne skojarzenia, jakie wiążą się z naszą marką, a także z krajem, który odwiedzili: naturę, nieskażoną przyrodę, najwyższą jakość i gościnność. Dzięki Żubrówce, zabiorą oni w swoje strony część polskiej tradycji.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.