Limitowane edycje Bols Platinum

30-06-2021

Marka Bols Platinum wprowadziła na rynek limitowane edycje Bols Platinum: Magma, Quartz, Tiger Eye. Te innowacyjne produkty, o pojemności 500 ml, właśnie trafiły na sklepowe półki

Bols Platinum to nowoczesna marka wódki, która już klika lat temu wyznaczyła nowe trendy, stając się pionierem filtracji mineralnej. Sukcesywnie od 2017 roku pojawiały się kolejne limitowane edycje, filtrowane rzadko spotykanymi minerałami. Dzięki zastosowaniu tak wyszukanych minerałów, smak wariantów Bols Platinum, jest wyjątkowo łagodny. Po udanych debiutach tych edycji o pojemnościach 700 ml, marka wprowadza na rynek trzy produkty jednocześnie o pojemności 500 ml. Są to Bols Platinum Magma, Quartz oraz Tiger Eye.


Bols Platinum Magma poddawany jest innowacyjnej metodzie filtracji skałami wulkanicznymi. Wariant Bols Platinum Onyx to produkt filtrowany onyksem – rzadkim minerałem pochodzenia wulkanicznego, o niesamowitych, warstwowo ułożonych barwach. Zaś Bols Platinum Tiger Eye, to produkt poddawany filtracji Tiger Eye Rock. Minerał ten cechuje się wytrzymałością oraz wyjątkowymi cechami wizualnymi. Głębia jego barw zmienia się wraz z polaryzacją światła, tworząc charakterystyczny „efekt kociego oka”.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.