Metaxa Honey Shot – prawdziwy miód zamknięty w łagodnym smaku

22-04-2015

"Be a Bee – kiss your Honey!" – takim hasłem Metaxa, najłagodniejszy brown spirit pod słońcem, zaskakuje polskich konsumentów, zachęcając do spróbowania nowego, uwodzicielskiego smaku, jaki prezentuje Metaxa Honey Shot. Jego cechy charakterystyczne to zapach naturalnego miodu, bursztynowa barwa oraz łagodny smak.

Sekret wyjątkowości Metaxy Honey Shot kryje się w łagodności Metaxy 5 gwiazdek oraz naturalnym greckim miodzie. Grecki miód pochodzi z bardzo słonecznego regionu, gdzie rośnie wiele roślin, ziół i kwiatów, wykorzystywanych do jego produkcji. Jest to miód najwyższej jakości, o niepowtarzalnym aromacie, gęstej konsystencji oraz bogaty w wartości odżywcze. Ponadto Grecja jest głównym producentem miodu na świcie, z tysiącletnią tradycją i bogatym doświadczeniem.

Miód używany do Metaxy Honey Shot pochodzi z północnego Peloponezu, z regionu Egio, który leży 800 metrów n.p.m. Powstaje on z kwiatów jodły, kasztanowca, jabłoni, głogu oraz dzikich róż. Jest on także selekcjonowany przez Mistrza Metaxy – Costasa Raptisa. Co ciekawe, miód pochodzi z tych samych gór Peloponezu co płatki róży, których Costas Raptis używa do swojego sekretnego bukietu ziół przy tworzeniu Metaxy. 

Dzięki temu niezwykłemu dodatkowi, Metaxa Honey Shot ma delikatnie bursztynową barwę, ze złotymi refleksami. Jej bukiet to: plastry miodu, kwiat pomarańczy, jaśmin i morela, a zawartość alkoholu wynosi 30% - określana jako idealna dla miodowych alkoholi, pitych najczęściej w czystej postaci.

Metaxa Honey Shot smakuje jak nektar. Swoim wyjątkowym smakiem pobudza zmysły niczym pocałunek. Dlatego też skierowana jest przede wszystkim do ludzi młodych, szukających wyjątkowych doznań.

"Metaxa Honey skierowana jest do nietuzinkowych i niezależnych ludzi, zarówno kobiet jak i mężczyzn, którzy otwarci są na nowe smaki i wysoką jakość trunku. Pamiętajmy także, że Metaxa 5 gwiazdek jest w Polsce flagowym produktem marki. Od teraz również dostępna jest jako baza miodowej wersji smakowej, która idealnie pasuje do łagodności Metaxy" – mówi Michał Bitner, Senior Brand Manager marki Metaxa w Polsce.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.