Nowa, owocowa odsłona Absolwenta. Owocowe smaki Absolwenta wnoszą świeżość na rynku!

20-02-2014

Owocowe bogactwo smaku – tak najkrócej można scharakteryzować najnowsze produkty w portfolio marki Absolwent: Absolwent Grejpfrutowy oraz Absolwent Jabłko z Miętą. Absolwent Grejpfrutowy oraz Absolwent Jabłko z Miętą to nowe warianty znanej i cenionej marki Absolwent, które wraz z Absolwentem Cytrynówką tworzą jej owocową gamę.

Owocowe bogactwo smaku – tak najkrócej można scharakteryzować najnowsze produkty w portfolio marki Absolwent: Absolwent Grejpfrutowy oraz Absolwent Jabłko z Miętą. 

 

Absolwent Grejpfrutowy oraz Absolwent Jabłko z Miętą to nowe warianty znanej i cenionej marki Absolwent, które wraz z Absolwentem Cytrynówką tworzą jej owocową gamę. Nowości Absolwenta kryją w sobie orzeźwiające, naturalne smaki owoców, które sprawiają, że trunki te są idealne do spożycia zarówno w shotach, na lodzie, jak również w drinkach. Nowoczesne i oryginalne opakowania sprawiają, że Absolwent Grejpfrutowy oraz Absolwent Jabłko z Miętą wyróżniają się na sklepowych półkach.

 

Wódka Absolwent to jedna z ulubionych marek wódczanych Polaków, wielokrotnie nagradzana w swojej kategorii. Wyróżnia ją wysoka jakość, gwarantowana wieloetapowym procesem kontroli, a teraz także wyjątkowo orzeźwiającymi, owocowymi smakami. Absolwent Grejpfrutowy oraz Absolwent Jabłko z Miętą są dostępne w sprzedaży od 20 lutego.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.