Nowe, wyjątkowe smaki Soplicy: Soplica Śliwkowa i Soplica Czarna Porzeczka

28-02-2014

Nalewki Soplicy cieszą się ogromną popularnością wśród konsumentów. W minionym roku ilościowa sprzedaż wariantów smakowych Soplicy wzrosła o 37% w porównaniu do roku 2012. W związku z tak dużym zainteresowaniem, marka rozszerzyła swoje portfolio o dwa nowe smaki: Soplicę Śliwkową oraz Soplicę Czarną Porzeczkę.

Soplica Śliwkowa to szlachetna nalewka, której wyjątkowa receptura pozwoliła na wydobycie bogactwa smaku naturalnych składników: słodkiego bukietu niespotykanych aromatów tarniny oraz owoców dzikiej śliwy, rosnących w niższych partiach górskich. Soplica Śliwkowa idealnie sprawdzi się podczas świętowania rodzinnych okazji oraz spotkań w gronie znajomych.

Soplica Czarna Porzeczka to aromatyczna nalewka, o pięknym i głębokim zapachu owoców czarnej porzeczki. Dobroczynne właściwości czarnej porzeczki są znane od stuleci; obok śliwki owoc ten należy do najpopularniejszych w naszym kraju. Nowa nalewka Soplicy o tym smaku nadaje się doskonale jako trunek serwowany podczas spotkań z rodziną czy przyjaciółmi, a także na rozgrzanie w chłodne wieczory.

Marka Soplica wykorzystuje unikalne receptury, czerpiące z ponad 120-letniej tradycji. Nalewki Soplicy, od lat goszczące na polskich stołach, to esencja natury i świeżych owoców.

Portfolio nalewkowe marki tworzą: Soplica Orzech Laskowy – aromatyczna nalewka o słodkim smaku orzechów laskowych z polskich lasów, najpopularniejszy wariant smakowy marki, Soplica Wiśniowa – o wyrazistym smaku z nutą wiśniowej pestki, Soplica Malinowa – długo leżakowana nalewka o smaku malin z polskich ogrodów oraz Soplica Pigwowa – o słodkim i delikatnie kwaskowym smaku dojrzałej pigwy, prosto z polskich sadów.

Gamę produktów uzupełnia Spirytus Nalewkowy Soplicy – pierwszy markowy spirytus wysokiej jakości stworzony do robienia domowych nalewek w trzech prostych krokach. Jego receptura opracowana przez mistrzów Soplicy wykorzystuje idealne proporcje składników, co powoduje, że można go używać bezpośrednio na świeże owoce, z których wydobywa to, co najlepsze: ich naturalny zapach i głęboki smak.

Soplica Śliwkowa i Soplica Czarna Porzeczka dostępne są w sprzedaży w kanale nowoczesnym i tradycyjnym od końca lutego 2014.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.