Nowość od Carlo Rossi – ulubione smaki od teraz dostępne w puszce!

13-09-2019

W ofercie Carlo Rossi po raz pierwszy w puszce pojawiły się dwa, uwielbiane przez konsumentów, warianty: Rosé oraz Refresh Mixed Berry. Kultowe trunki w unikalnym i niezwykle poręcznym formacie dostępne są w sprzedaży od lipca.

Podążając za światowymi trendami, marka Carlo Rossi postanowiła zamknąć uwielbiane przez konsumentów warianty, w nowym, unikalnym na polskim rynku formacie. Od teraz Rosé i Refresh Mixed Berry dostępne będą w praktycznej puszce o pojemności 250 ml, którą można wziąć ze sobą wszędzie tam, gdzie ma się ochotę – na spotkanie z przyjaciółmi czy seans w letnim kinie. Mniejsza pojemność sprawia, że jest to produkt idealny do jednorazowego spożycia – bez konieczności otwierania całej butelki. W upalne dni oba warianty doskonale orzeźwią. Nowy format pozwala także na szybsze schłodzenie zawartości i nie wymaga przelewania produktu do kieliszka.

Carlo Rossi Rosé to propozycja, którą docenią wielbiciele klasycznych, półsłodkich win różowych. Rześkie i aromatyczne, stworzone z dojrzewających w słonecznych winnicach Kalifornii winogron. Podane po schłodzeniu, będzie doskonałym uzupełnieniem deserów, owoców lub jako aperitif. Miłośnicy wariantu „z lekkimi bąbelkami” docenią natomiast Carlo Rossi Refresh Mixed Berry, który charakteryzuje się odświeżającym i słodkim aromatem owoców leśnych. Taka propozycja idealnie uzupełni spontaniczne spotkanie ze znajomymi, w ciepłe, letnie wieczory.

Wprowadzenie do portfolio Carlo Rossi produktu w puszce, to dla nas ogromny krok, z którego już teraz jesteśmy dumni. Obserwując zachodnie rynki, widzimy, jak szybko rośnie ta kategoria i jak chętnie konsumenci sięgają po nowe formaty. Nasze dwa, uwielbiane przez konsumentów warianty Rosé i Refresh Mixed Berry dostępne w puszce, na rynku są od niedawna, ale już teraz słyszymy na ich temat wiele pochlebnych komentarzy. To cieszy, ale jednocześnie świadczy o tym, że była to dobra decyzja – mówi Katarzyna Kowalczyk, Marketing Manager.

Produkty Carlo Rossi w nowym formacie zamknięto w puszce typu slim, o pojemności 250 ml. Ich design i kolorystykę docenią przede wszystkim fani nowoczesnych wzorów – Rosé dostępne jest w wersji biało-różowej, zaś Refresh Mixed Berry w biało-fioletowej z bąbelkami.

Na sklepowych półkach produkty znaleźć można od końca lipca.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.