Legendarna marka z nowym Brand Ambasadorem

10-03-2021

Żubrówka, legendarna polska marka wódki, rozpoczęła współpracę z nowym Brand Ambasadorem. Jest nim Michał Stasiak – barman z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, który został oficjalnym przedstawicielem Żubrówki Bison Grass i Żubrówki Czarnej na polskim rynku

Michał od kilkunastu lat jest aktywnym barmanem, związanym z branżą gastronomiczną. Swoje doświadczenie zdobywał w licznych lokalach niemal w całej Polsce, gdzie rozwijał swoją wiedzę na temat miksologii. W trakcie swojej kariery z powodzeniem brał też udział w wielu konkursach barmańskich, organizowanych przez światowe marki alkoholowe. Zajmował w nich wielokrotnie miejsca na podium. W III edycji konkursu barmańskiego organizowanego przez Żubrówkę Bison Grass – „Bison Grassuje", zajął III miejsce.

 

W ostatnim czasie wielokrotnie mieliśmy okazję współpracować z Michałem – mówi Karolina Wróblewska, Senior Brand Manager marki Żubrówka. Obserwując jego pracę za barem, zaangażowanie, a także duży sukces w naszym konkursie barmańskim „Bison Grasuje", postanowiliśmy zaprosić Michała do objęcia stanowiska polskiego Brand Ambasadora Żubrówki Bison Grass i Żubrówki Czarnej. Ogromnie cieszymy się, że Michał podjął to wyzwanie i wierzymy, że wspólnie z nim uda nam się jeszcze skuteczniej krzewić dziedzictwo naszej legendarnej marki wśród polskich barmanów i konsumentów.

 

Od stycznia 2021 roku Michał objął oficjalnie stanowisko polskiego Brand Ambasadora Żubrówki Bison Grass i Żubrówki Czarnej. W ten sposób będzie angażował się w jeszcze więcej projektów i aktywności, jednocześnie wspomagając Przemysława Matuszewskiego, Global Brand Ambasadora marki Żubrówka, w jego codziennych obowiązkach w kraju.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.