Nowy, truskawkowy smak w rodzinie Soplicy

07-07-2015

Soplica Truskawkowa to unikatowe połączenie tradycyjnej nalewki z najlepszymi, letnimi owocami prosto z polskiego ogrodu. Z nowym smakiem Soplicy, sezon na truskawki nie skończy się wraz z wakacjami - będzie teraz trwał cały rok!

Soplica Truskawkowa to idealna propozycja dla osób poszukujących smaków kojarzących się z letnimi miesiącami i tym co najlepsze w polskich ogrodach. Nowa Soplica sprawi, że tego lata soczyste, polskie owoce pojawią się na naszych stołach w nowej odsłonie – w postaci nalewki Truskawkowej.

 Nowy Truskawkowy smak jest doskonałym uzupełnieniem rodziny tradycyjnych nalewek Soplicy. Konsumenci doceniają starannie przygotowywane kompozycje smakowe tej marki, a rodzina Soplicy stale zwiększa udziały w rynku wódek smakowych1.

1 CEDC za Nielsen – panel handlu detalicznego, Cała Polska (jako suma rynków: hipermarkety, supermarkety, dyskonty, duże, średnie i małe sklepy spożywcze, sklepy winno cukiernicze), udział wolumenowy wariantów smakowych wódki marki Soplica Flavoured w okresach skumulowanych IV 2013 – III 2014 oraz IV 2014 – III 2015 w segmencie wódek smakowych (kategoria wódka).

Nowa Truskawkowa nalewka z pewnością także cieszyć się będzie popularnością wśród osób poszukujących wyjątkowych, smakowych alkoholi. Świeże, letnie owoce i wykorzystane unikalne receptury, czerpiące z ponad 120-letniej historii marki Soplica, sprawią, że dzięki Soplicy Truskawkowej słoneczne lato będzie nam towarzyszyć przez cały rok.

Rodzina Soplicy to pielęgnowana przez pokolenia tradycja, na którą składają się stosowane od lat metody produkcji nalewek i naturalne składniki. Niepowtarzalny smak tym rdzennie polskim alkoholom nadają wyłącznie staranie wyselekcjonowane w środku lata owoce pochodzące z polskich ogrodów i sadów. Sekret cenionej od lat szlachetności nalewek Soplicy to wykorzystywany wyłącznie polski spirytus i tradycja długiego leżakowania w specjalnych warunkach.

Soplica Truskawkowa dostępna jest w sprzedaży od lipca w pojemnościach 100, 200 i 500 ml. Rekomendowane ceny w kanale handlu tradycyjnego to: 100 ml: 5,99 zł; 200 ml: 11,49 zł i 500 ml: 25,49 zł.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.