Odkryj legendę - limitowana odsłona Żubrówki Bison Grass!

09-07-2014

Znana i ceniona na całym świecie Żubrówka Bison Grass, od lipca dostępna jest w limitowanej odsłonie. Ta wyjątkowa edycja, podkreśla naturalny charakter legendarnej wódki, zapraszając jej wielbicieli do serca Puszczy Białowieskiej – miejsca pochodzenia Żubrówki.

Legenda Żubrówki wypływa wprost z natury, biorąc swój początek w ostępach Puszczy Białowieskiej - ostatniego dziewiczego lesu Europy. To właśnie tam rośnie unikalny skarb białowieskiej flory – trawa żubrowa, która stanowi źdźbło tajemnicy Żubrówki. Tej unikalnej roślinie od dawna przypisywano nadprzyrodzone właściwości – wierzono, m.in. że nadaje siłę żubra tym, którzy jej spróbują. Tę fascynującą legendę odkrywa na nowo limitowana odsłona Żubrówki Bison Grass.

Projekty kreatywne limitowanej edycji Żubrówki Bison Grass były efektem prac najlepszych specjalistów w zakresie grafiki w Polsce, jak również studentów renomowanych uczelni artystycznych – Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Spośród kilkunastu zaproponowanych grafik i wizji artystycznych, kapituła złożona z osobowości świata sztuki i kultury Podlasia: Elwira Horosz – projektantka mody, Jędrzej Dondziło – DJ DTEKK, organizator festiwalu Up to Date w Białymstoku oraz Agnieszka Przedlacka w imieniu Roberto Skolmowskiego – dyrektora Opery i Filharmonii Podlaskiej, wyłoniła finałową grupę projektów. 

Spośród nich wybrany został ostatecznie najciekawszy i najbardziej oryginalny, będący zaproszeniem na wyprawę do miejsca powstania legendarnej wódki: samego serca tajemniczej i dzikiej Puszczy Białowieskiej.

Rytuał tworzenia Żubrówki zaczyna się od ręcznego zrywania trawy żubrowej w trudno dostępnych miejscach Puszczy Białowieskiej. Każde źdźbło jest następnie selekcjonowane i suszone. Z odpowiednio przygotowanej trawy otrzymuje się ekstrakt, który zestawiany jest z najwyższej jakości spirytusem. Oryginalna receptura zakłada wykorzystanie do produkcji Żubrówki wyłącznie krystalicznie czystej wody.

Żubrówka Bison Grass w limitowanej odsłonie dostępna jest w sprzedaży od lipca 2014 roku w opakowaniu 700 ml, w sugerowanej cenie ok. 34 zł.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.