Osiemnastka z doświadczeniem

13-04-2015

Znana na całym świecie i wielokrotnie nagradzana marka szkockiej whisky Grant’s, wprowadza na polski rynek swoją 18-letnią whisky.

 „Jesteśmy bardzo dumni z whisky Grant’s 18 YO. Jest ona unikalnym połączeniem najlepszych whisky zbożowych i single malt, które dojrzewały co najmniej 18 lat w dębowych beczkach, a swego ostatecznego smaku nabierały w beczkach po porto. Tak powstała pełna, dojrzała kompozycja intensywnych smaków” – mówi Brian Kinsman, Master Blender marki Grant’s.

 

Grant’s 18 YO ma bogaty, złożony zapach z nutami miodu i przypraw; miękka orzechowość łączy się z delikatnymi, owocowymi nutami. Pierwszy łyk pozwala delektować się połączeniem intensywnego smaku i aksamitnego dotyku; keks, miód słodowy i akcenty porto łączą się we wspaniałą całość. Finisz jest długi, bogaty i elegancki.

 

18-letnia whisky Grant’s jest najczęściej nagradzaną szkocką whisky typu blended spośród wszystkich produktów z portfolio marki Grant’s. Zdobyła 37 prestiżowych nagród, w tym 6 trofeów mistrzowskich oraz – nomen omen – 18 złotych medali.

 

Whisky ta jest trzecim luksusowym blendem marki Grant’s dostępnym w Polsce, po wprowadzonych wcześniej wariantach Grant’s 12 YO oraz Grant’s 25 YO.

 

„18-letni Grant’s to arcydzieło blendingu whisky, które pokazuje piękno warstw smaków i aromatów. Wierzymy, że ten wyjątkowy produkt szybko znajdzie uznanie polskich konsumentów” – mówi Monika Melnicka z CEDC, Senior Brand Manager marki Grant’s w Polsce.

 

Grant’s 18 YO dostępny jest w handlu tradycyjnym i nowczesnym w sugerowanej cenie ok. 200 zł.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.