Bols Platinum: pierwsza na świecie wódka filtrowana kryształami mineralnymi

21-05-2013

Przełom na rynku wódki – tak o nowym Bols Platinum mówią jego twórcy. Dlaczego? Niezwykły design butelki oraz wyjątkowy trunek, będący efektem zastosowania rewolucyjnej w skali światowej technologii – tak najprościej można scharakteryzować innowacyjny produkt w portfolio marki Bols.

Mineralna łagodność

Bols Platinum to coś znacznie więcej niż tylko wysokoprocentowy alkohol – to przełom smaku i formy. Dzięki zastosowaniu ultranowoczesnej technologii, pozwalającej filtrować wódkę kryształami mineralnymi, Bols Platinum to krystalicznie czysty trunek o wyjątkowo łagodnym smaku i zapachu. „Bols Platinum w procesie fitracji poddawany jest uszlachetnianiu poprzez zastoswanie minerlanego złoża, jakim są kryształy mineralne. Porces technologiczny został tak zaprojektowany, aby płyn przepływając przez warstwy mineralne, nabierał łagodnego smaku i kryształowej czystości." - mówi Piotr Niesłuchowski, Dyrektor Marketingu CEDC. Te wyróżniające Bols Platinum cechy sprawiają, że jest to przełom jakości w kategorii wódek.

Platynowa edycja

Bols Platinum to także przełomowy design butelki, który podkreśla dynamiczny, męski charakter produktu. Butelka o unikalnym kształcie – płaska od frontu, z tyłu owalna, z łatwością układa się w dłoni. Ponadto,  wyróżnia ją asymetryczność i dbałość o detale, takie jak grawery: z podpisem Lucasa Bolsa – założyciela marki z przodu butelki, z tyłu zaś z jego herbem oraz informacją o platynowej edycji i nowej metodzie filtrowania. Całość dopełnia elegancka etykieta, podkreślająca stylowość i zarazem nowoczesność produktu. Dodatkowo, każdej butelce Bols Platinum wyjątkowości nadaje unikalny numer seryjny, który stanowi gwarancję najwyższej jakości.

Rynek premium

W 2012 roku czysta wódka Bols odnotowała wzrost sprzedaży na poziomie 4,9%* w porównaniu z rokiem poprzednim, podczas gdy rynek czystych wódek premium na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy odnotowuje dość znaczny spadek sprzedaży. Wyniki te wskazują, że marka Bols cieszy się dużą popularnością, co dodatkowo podkreśla fakt, że aż 79,7%** konsumentów wskazuje tę markę, jako jedną z najbardziej znanych wśród wódek czystych. „Na podstawie badań konsumenckich jesteśmy przekonani, że nowy Bols Platinum znajdzie duże uznanie wśród konsumentów i zdynamizuje rynek wódek w segmencie premium. Wierzymy także głęboko, że Bols Platinum powtórzy sukces relaunchu innej marki z portfolio CEDC – Soplicy.” – mówi Piotr Niesłuchowski, Dyrektor Marektingu CEDC.

Nowy Bols Platinum dostępny jest w butelkach o pojemności: 500, 700, 1000 oraz 200 ml, w handlu tradycyjnym i nowoczesnym, w rekomendowanej cenie dla pojemności 500 ml nie wyższej niż 23,99 zł.

*CECD za Nielsen – Panel Handlu Detalicznego, Polska, sprzedaż w litrach I-XII 2012, kategoria wódki

**Zwyczaje i zachowania klientów na rynku napojów alkoholowych w 2012 roku, Centrum Badań Marketingowych Indicator

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.