Rynkowa nowość: Soplica Orzech Włoski

16-01-2015

Nalewki Soplicy cieszą się ogromną popularnością wśród konsumentów. Jednym z najpopularniejszych smaków nalewek Soplicy był Orzech Laskowy; od stycznia 2015 roku dołączy do niego zupełnie nowy smak: Soplica Orzech Włoski, powiększając tym samym orzechową rodzinę tej marki.

Nalewki Soplicy cieszą się ogromną popularnością wśród konsumentów. Udziały ilościowe marki Soplica wzrosły z 4,6% w okresie XI 2012 – X 2013 do 5,9% w okresie od XI 2013 do X 2014*. Jednym z najpopularniejszych smaków nalewek Soplicy był Orzech Laskowy; od stycznia 2015 roku dołączy do niego zupełnie nowy smak: Soplica Orzech Włoski, powiększając tym samym orzechową rodzinę Soplicy.

Bogata kompozycja smaku Soplicy Orzech Włoski łączy dojrzałą słodycz wnętrza orzecha z lekką cierpkością otoczki. To idealna propozycja dla osób poszukujących wyrafinowanego, dobrze wyważonego aromatu z delikatną nutą wytrawnej goryczki. Orzech Włoski to głęboka i zrównoważona kompozycja o pełnym, bogatym smaku, oparta na polskiej recepturze nalewki z orzecha włoskiego. Ten wyjątkowy smak z pewnością szybko znajdzie uznanie konsumentów.

Soplica Orzech Włoski to uzupełnienie oferty o kolejny szlachetny smak, spośród najlepszych owoców pochodzących z polskich, naturalnych upraw. Subtelny i zróżnicowany aromat, piękny, ciepły kolor oraz ujmujący głębią smak sprawiają, że degustując nową nalewkę Soplicy przez chwilę możemy poczuć się bliżej polskiej tradycji i natury.

Marka Soplica wykorzystuje unikalne receptury, czerpiące z ponad 120-letniej tradycji. Nalewki Soplicy, od lat goszczące na polskich stołach, to esencja natury i świeżych owoców. Ofertę nalewek marki tworzą: Soplica Orzech Laskowy – aromatyczna nalewka o słodkim smaku orzechów laskowych z polskich lasów, Soplica Wiśniowa – o wyrazistym smaku z nutą wiśniowej pestki, Soplica Malinowa – długo leżakowana nalewka o smaku malin z polskich ogrodów oraz Soplica Pigwowa – o słodkim i delikatnie kwaskowym smaku dojrzałej pigwy, prosto z polskich sadów, a także cieszące się coraz większą popularnością ubiegłoroczne nowości: Soplica Śliwkowa oraz Soplica Czarna Porzeczka.

Gamę produktów uzupełnia Spirytus Nalewkowy Soplicy – pierwszy markowy spirytus wysokiej jakości, stworzony do robienia domowych nalewek w trzech prostych krokach. Jego opracowana przez mistrzów Soplicy receptura wykorzystuje idealne proporcje składników, co powoduje, że można go używać bezpośrednio na świeże owoce, z których wydobywa to, co najlepsze: ich naturalny zapach i głęboki smak.

Soplica Orzech Włoski dostępna jest w sprzedaży w pojemnościach 100, 200 i 500 ml.

*CEDC za Nielsen, Panel Handlu Detalicznego, rynek całej Polski (zawierający Supermarkety oraz sklepy spożywcze i winno-cukiernicze), udziały w sprzedaży wolumenowej w okresie listopad 2012 – październik 2013 oraz listopad 2013 – październik 2014, kategoria wódka (wg aktualnej definicji Nielsena).

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.