Siła tkwi w rodzinie – nowe, słodko-gorzkie smaki Żubrówki

01-10-2015

Rodzina Żubrówki rośnie w siłę, od października w sklepach pojawią się jej dwa nowe warianty: Żubrówka Liście Klonu i Żubrówka Pędy Sosny, smaki uzupełniające słodko-gorzką ofertę tej marki.

Nowe warianty, razem z obecną już na rynku Żubrówką Złotą Korą Dębu, tworzą gamę prawdziwych wódek na bazie naturalnych składników pochodzących z drzew Puszczy Białowieskiej.

Legendarna Żubrówka od zawsze czerpie z naturalnego bogactwa Puszczy Białowieskiej. Jednocześnie, otwiera się też na nowe preferencje konsumentów. Dlatego w zeszłym roku na rynek wprowadzona została Żubrówka Złota, za której unikalny smak odpowiadają ekstrakty z wyselekcjonowanych owoców i ziół oraz kory dębu. Teraz oferta Żubrówki uzupełniona została o odświeżające, leśne smaki, również wywodzące się z bogactwa lasów Podlasia. Nowe warianty w rodzinie, Żubrówka Liście Klonu oraz Żubrówka Pędy Sosny, są kontynuacją sukcesu słodko-gorzkiej Żubrówki Złotej. Dla podkreślenia wspólnych korzeni leśnych smaków Żubrówek, a także składnik odpowiadający za charakterystyczny smak Żubrówki Złotej, teraz na rynku pojawi się ona jako Żubrówka Złota Kora Dębu.

Leśne smaki Żubrówki wpisują się w preferencje konsumentów w segmencie wódek słodko-gorzkich. Inspirowane legendarną Żubrówką Bison Grass, są oryginalnymi produktami, za którymi stoją wyłącznie składniki z polskich drzew regionu Białowieży. Żubrówka Liście Klonu, to orzeźwiająca wódka o słodko-kwaskowatym smaku ekstraktu z liści klonu i starannie wyselekcjonowanych owoców. Żubrówka Pędy Sosny to z kolei lekki alkohol o niepowtarzalnym, słodko-korzennym smaku z delikatną, sosnową nutą

„Nowe odsłony Żubrówki bazują na sukcesie Żubrówki Złotej Kory Dębu. Rodzina leśnych smaków Żubrówki będzie teraz kompletna. Stanowić też będzie idealną propozycję dla konsumentów poszukujących orzeźwiającej wódki, idealnej do picia w shotach. Żubrówka Liście Klonu i Żubrówka Pędy Sosny, opierając się na naturalnych składnikach, z pewnością przypadną do gustu konsumentom i pokażą, nowe słodko-gorzkie oblicze Żubrówki” – mówi Alicja Jelec, Dyrektor Marketingu Wódek CEDC.

Rodzina Żubrówki prawdopodobnie najstarsza marka produktowa w Polsce, o ponad 500-letniej tradycji. Według prestiżowego magazynu Drink International, Żubrówka jest 6. najsilniejszą marką wódki na świecie. Uchodzi też za jeden z czołowych, polskich produktów eksportowych, trafiając do konsumentów w 45 krajach, będąc jednocześnie symbolem jakości i czystej natury.

Wprowadzenie na rynek nowych wariantów Żubrówki wspierane będzie materiałami POS w sklepach, oraz specjalnymi zawieszkami na butelkach pozwalającymi na łatwiejsza identyfikację nowych Żubrówek w rodzinie w sklepach. Kampanię dodatkowo wspierać będą działania PR oraz komunikacja w mediach społecznościowych i prasie handlowej.

Na półkach sklepowych Żubrówka Złota Kora Dębu, Żubrówka Liście Klonu i Żubrówka Pędy Sosny pojawią się od października.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.