Słodycz rajskich wakacji w butelce nowego Carlo Rossi Refresh Tropical Moscato

06-04-2021

Gorący piasek pod stopami, rozleniwiające promienie słońca, delikatna morska bryza na skórze i kojący szum fal w uszach, a w ustach słodycz tropikalnych owoców – po długich zimowych miesiącach coraz częściej nasze myśli zajmuje idylliczna wizja rajskich wakacji. Wszystkie te letnie doznania, za którymi tak mocno tęsknimy, zostały zamknięte w butelce Carlo Rossi Refresh Tropical Moscato, o wyczuwalnych nutach słodyczy i orzeźwiającym smaku egzotycznej przygody.

Powiedzenie głosi, że marzenia są po to, żeby je spełniać, ale co, jeśli odłożenie wszystkiego na bok i wejście na pokład samolotu zmierzającego ku tropikalnej wyspie nie jest w tej chwili dostępną opcją? Aby przywołać atmosferę upalnego lata, możesz sięgnąć po nowe Carlo Rossi Refresh Tropical Moscato. Nowa propozycja zawdzięcza swój przyjemnie słodki smak winogronom ze szczepu Moscato, z kolei wyraźnie wyczuwalne egzotyczne nuty pojawiają się dzięki dodatkowi naturalnych aromatów mango, marakui i ananasa. Kompozycję smakową dopełnia delikatnie musujący profil napoju, gwarantujący błogie orzeźwienie podczas wiosennych i letnich wieczorów w gronie bliskich. Tropikalny smak Carlo Rossi Refresh Tropical Moscato może okazać się też doskonałą inspiracją do snucia wspólnych planów na kolejne relaksujące spotkania w doborowym towarzystwie, które na długo pozostaną w pamięci.

 

W ramach linii Carlo Rossi Refresh dostępnych jest także 5 popularnych wariantów smakowych bazujących na: brzoskwini, truskawce, granacie, owocach leśnych oraz słodkich cytrusach. Pełnię smaku i orzeźwienia można osiągnąć poprzez wcześniejsze schłodzenie napoju lub dodanie do niego kostek lodu. Produkty z linii Carlo Rossi Refresh sprawdzą się doskonale jako aperitif lub dodatek do deserów.

 

– Zbliżające się lato posłużyło nam jako inspiracja do stworzenia kolejnej wyjątkowej propozycji produktowej z linii Carlo Rossi Refresh. Tym razem do dostępnych już wariantów – czerwonych, różowych i białego – dołącza kolejne, białe, powstałe z cenionego szczepu winogron Moscato. Wyczuć w nim można wyraźne nuty słodyczy i niezwykły aromat egzotycznych owoców. To prawdziwa wakacyjna mieszanka smaków. Naszą nowość charakteryzuje też wyższa zawartość alkoholu w porównaniu do innych produktów Carlo Rossi Refresh, czyli 10,5%. Nie mam wątpliwości, że nasza nowa propozycja będzie idealnym uzupełnieniem ciepłych wieczorów, a wielowymiarowy smak pozwoli poczuć się niczym w dalekim i egzotycznym zakątku świata – mówi Adam Jęda, Marketing Manager win Carlo Rossi.

 

Poszerzenie portfolio Carlo Rossi i wprowadzenie nowego produktu na rynek wsparte jest kampanią digitalową, ekspozycjami w sklepach oraz działaniami PR. Carlo Rossi Refresh Tropical Moscato dostępne będzie od kwietnia br. w butelkach o standardowej pojemności 750 ml, a jego sugerowana cena to 24,49 zł.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.