Soplica rozpoczyna rok z nowym smakiem i zimowymi atrakcjami

28-01-2019

Soplica, lider kategorii alkoholi smakowych na polskim rynku, rozpoczyna nowy rok poszerzając swoje owocowe portfolio o intensywny smak moreli. Dla wszystkich fanów zimowego szaleństwa marka przygotowała też w największych, narciarskich kurortach Polski szereg atrakcji w ramach Akcji Zima.

Jedna z najstarszych i najbardziej utytułowanych marek alkoholowych w Polsce cały czas nie zwalnia tempa. Od 2016 roku Soplica jest niekwestionowanym liderem rynku wódek smakowych, co roku zaskakując konsumentów nowymi wariantami o smakach tradycyjnych, polskich owoców. Z początkiem bieżącego roku marka wprowadza do szerokiej dystrybucji Soplicę Morelową, która do tej pory dostępna była tylko w sieciach sklepów Żabka i Fresh Market, gdzie już pokazała swój ogromny potencjał.

Po wprowadzeniu nowej Soplicy Morelowej do wybranych sklepów, dotarło do nas mnóstwo pozytywnych opinii na jej temat - mówi Klaudia Krupicz, Senior Brand Manager Soplicy. W odpowiedzi, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie tego wariantu do szerokiej sprzedaży. Wierzymy, że tak jak poprzednie smaki, tak i Soplica Morelowa będzie doskonałym uzupełnieniem naszego portfolio oraz idealną propozycją na sezon wiosenny.

Receptura Soplicy Morelowej jest inspirowana tradycją gnieźnieńskiej Fabryki Wódek i Likierów z XIX w. Nowy wariant marki stanowi połączenie klasycznych, polskich nalewek znanych na terenach Polski już od wieków z najwyższą jakością oferowaną przez markę. Tajemnica niezwykłego smaku Soplicy Morelowej tkwi w kombinacji dojrzewających w słońcu, aksamitnych moreli, polskiego spirytusu i długiego procesu maceracji tych owoców. Efektem jest przyjemnie intensywny aromat Soplicy i naturalną, lekka mętność płynu.

Oprócz wprowadzenia do szerokiej dystrybucji Soplicy Morelowej, na początek roku marka przyszykowała także garść niespodzianek dla wszystkich fanów owocowych smaków i białego szaleństwa w ramach Akcji Zima. W strefach Apres Ski w Zakopanem i Czarnej Górze oraz w 60 lokalach w najważniejszych, zimowych kurortach Polski: Białce Tatrzańskiej, Karpaczu, Krynicy-Zdroju, Szczyrku, Świeradowie-Zdroju, Zieleńcu oraz wspomnianych już Zakopanem i Czarnej Górze, na fanów zimowych sportów czekają liczne atrakcje. Degustacje owocowych wariantów Soplicy i Soplic Przepalanych, przepyszne grzańce, zabawy i konkursy, w których do zdobycia czeka mnóstwo gadżetów to tylko niektóre z niespodzianek, które do połowy marca czekać będą na odwiedzających polskie góry.

Historia Soplicy rozpoczęła się w Gnieźnie. To właśnie tutaj, w 1891 roku, zaczęto  tworzyć alkohole pod marką Soplica. Fabryka była pierwszym polskim zakładem znajdującym się pod panowaniem pruskim, produkującym wódki i likiery w sposób naturalny, z prawdziwych owoców, korzeni, ziół i kwiatów. Od tego czasu, od ponad 125 lat, Soplica gości na rodzimych stołach, dostarczając konsumentom najwyższej jakości doznań smakowych. Fachmistrzowie Soplicy nadal wykorzystują wyłącznie naturalne składniki – najlepsze polskie owoce, orzechy i zboża, bazując na szlachetnych, tradycyjnych recepturach.

Wprowadzenie do sprzedaży nowego wariantu Soplicy wspierane będzie materiałami POS, specjalnymi ekspozycjami w sklepach i działaniami PR. Soplica Morelowa będzie dostępna w szerokiej dystrybucji od pierwszej połowy stycznia w butelkach o pojemności 100, 200 i 500ml. 

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.