Spektakularna suknia Carlo Rossi z tysięcy płatków róż

26-11-2013

Suknia Carlo Rossi z 50 tysięcy płatków czerwonych róż okazała się najbardziej olśniewającą kreacją wieczoru podczas tegorocznych Róż Gali. W tej niezwykłej kreacji wystąpiła znana aktorka i dziennikarka Anna Wendzikowska.

Kreacja zainspirowana marką Carlo Rossi została stworzona przez projektantów Cocoon oraz florystyczny duet Sekunda&Sieradzan. Jej wykonanie zajęło aż 160 godzin pracy projektantów i florystów, którzy „utkali” materiał z 50 tysięcy prawdziwych płatków róż. Efekt zachwycił gości, a sama Anna Wendzikowska w sukni Carlo Rossi wyglądała oszałamiająco, czarując gości imprezy pięknem, kobiecością i stylem glamour. 

"Suknia z płatków róż to uosobienie kobiecego piękna. Bardzo się cieszę, że miałam możliwość wystąpienia w tak oryginalnej kreacji" – powiedziała Anna Wendzikowska.

 

Wykonana z płatków róż suknia Carlo Rossi została po raz pierwszy zaprezentowana poza wybiegiem. Jej debiut miał miejsce podczas kwietniowych pokazów FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi, gdzie stała się jedną z najbardziej podziwianych kreacji. Połączenie świata mody ze sztuką florystyki zaowocowało niezwykłym projektem, który okazał się równie wyjątkowy, jak wina z repertuaru Carlo Rossi.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.