Światowa premiera filmu Campari „Entering Red” w reżyserii Matteo Garrone

11-02-2019

Campari, legendarny włoski apertif, ogłasza premierę najnowszej części serii Red Diaries: krótkometrażowy film pod tytułem „Entering Red”. Zgodnie z hasłem marki mówiącym, że każdy koktajl opowiada swoją historię, tegoroczna produkcja jest celebracją słynnego koktajlu Negroni, który obchodzi setne urodziny.

Kampania Campari Red Diaries, która rozpoczęła się w 2017 roku, bazuje na projekcie słynnych kalendarzy Campari – dobrze znanych wszystkim fanom świata mody. Tegoroczna odsłona, nawiązująca do hasła marki, według którego „każdy koktajl opowiada swoją historię”, skoncentrowana jest wokół filmu „Entering Red”. Produkcja, w której główne role zagrali Ana De Armas i Lorenzo Richelmy, została wyreżyserowana przez cieszącego się uznaniem krytyków, nominowanego do nagrody Oscara za film „Dogman”, włoskiego reżysera Matteo Garrone. Oficjalna premiera „Entering Red” miała miejsce 5 lutego 2019 roku w Mediolanie, podczas wielkiej gali, po której odbyła się ogólnoświatowa, cyfrowa premiera na oficjalnym kanale marki Campari w serwisie YouTube.

Praca przy projekcie takim, jak „Entering Red”, jest pobudzającym doświadczeniem. „Entering Red” było podróżą, odkrywaniem i nauką nie tylko dla naszej bohaterki, ale również dla mnie – powiedział tuż po premierze reżyser filmu, Matteo Garrone. Była to podróż do świata, który sam zacząłem poznawać w trakcie kręcenia filmu. Chciałem się w nim zanurzyć, jednocześnie próbując opowiedzieć historię, która sprawiłaby, że sama marka, której poświęcony jest film, będzie pełna życia. Rezultatem jest opowieść o odkrywaniu siebie w eleganckim i zmysłowym świecie Campari - onirycznym wymiarze, w którym zawsze króluje atrakcyjność. Od Hollywood i włoskich aktorów po światowej klasy barmanów, w roku stulecia Negroni, Campari ponownie udowadnia, że potrafi połączyć niezwykle utalentowanych ludzi i sprawić, że stworzą oni coś naprawdę specjalnego.

Mediolan, miejsce narodzin legendy Campari, oraz jego zabytki i atmosfera, odgrywają w filmie najistotniejszą rolę: zapierająca dech w piersiach Galleria Vittorio Emanuele II, należący do Davide Campariego bar Camparino oraz słynna na całym świecie mediolańska katedra nabierają w filmie życia, a dwa ostatnie miejsca dodatkowo koloru znanego jako „czerwień Campari”.

„Entering Red” jest intrygującą i pełną napięcia opowieścią, w której widzowie poznają pełną ciekawości Anę (w tej roli Ana de Armas), zwiedzającą tajemniczy Mediolan poprzez pryzmat legendarnego Campari. W filmie pojawia się też sześciu najlepszych na świecie barmanów, znanych jako Red Hands. W ramach świętowania stulecia koktajlu Negroni, każdy z nich stworzył unikalną wariację na temat klasycznego przepisu. Celebracja tego koktajlu odbije się echem na całym świecie - najważniejsze wydarzenia odbędą się we Florencji w trakcie Tygodnia Negroni, a ich celem będzie upamiętnienie miejsca, w którym sto lat temu pewien pełen ciekawości koneser Campari stworzył jeden z najwspanialszych koktajli w historii.

Campari to współczesny, przyciągający uwagę klasyk. Receptura, która pozostaje niezmieniona, powstała w Novarze w 1860 r. i jest podstawą kilku najbardziej znanych na świecie koktajli. Campari to napój alkoholowy uzyskiwany z naparu z gorzkich ziół, aromatycznych roślin oraz owoców zmieszanych z alkoholem i wodą. Dzięki żywemu, czerwonemu kolorowi, intensywnym aromatom i inspirującemu smakowi Campari stanowi od zawsze synonim intrygującej przyjemności, rozwijającej się w urzekające smakowe doświadczenie. Wartości te uczyniły markę Campari sławną na całym świecie jako symbol pełnego pasji włoskiego stylu i doskonałości.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnych kanałach mediów społecznościowych marki. Film „Entering Red” oraz materiały zakulisowe można obejrzeć już teraz w serwisie YouTube pod linkiem: https://www.youtube.com/channel/UCr8eZHwuymj8B0xEHiSqN9g

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.