Szkocka whisky Glenfiddich z nowym Brand Ambasadorem

08-04-2019

Najczęściej nagradzana whisky single malt na świecie, Glenfiddich, zyskała nowego, polskiego Brand Ambasadora. Został nim Kuba Magnuszewski, szef baru warszawskiego lokalu 6 Cocktails i barman z wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej.

Kuba Magnuszewski związany jest z branżą HoReCa i sektorem hospitality od roku 2008. Przez lata Kuba zbierał doświadczenie w warszawskich barach i restauracjach, by w 2014 roku stworzyć pierwszy w Polsce lokal speakeasy, czyli 6 cocktails. Do tej pory z powodzeniem przyjmuje on kolejnych gości serwując pyszne koktajle oraz szerząc pasję do gościnności. Jako barman i szef baru, Kuba startował w licznych branżowych konkursach, dwukrotnie wygrywając zawody w konkurencjach dotyczących szybkości i dokładności - Bar Fight w Gdańsku oraz organizowany przez warszawski lokal The Roots - International Bartender Day. Największym osiągnięciem w jego karierze jest jednak dwukrotna wygrana w Ultimate Bartender Championship, konkursie organizowanym pod patronatem innej szkockiej whisky z rodziny William Grant & Sons, Monkey Shoulder. Wygrywając konkurs w 2017 roku, Kuba uzyskał jednocześnie najlepszy wynik w skali globalnej.

Jesteśmy niezwykle dumni z możliwości współpracy z tak utytułowanym i doświadczonym barmanem jak Kuba – mówi Paweł Iwanowicz, Brand Manager marki Glenfiddich. Wierzymy, że nasza współpraca będzie owocna i uda nam się dotrzeć z wiedzą o marce do jeszcze szerszego audytorium, zarówno w świecie barmanów, jak i miłośników whisky.

Nowy Brand Ambasador marki Glenfiddich równocześnie jest niezwykle aktywnym uczestnikiem wydarzeń związanych z gastronomią, również na polach jej rozwoju i edukacji w tym zakresie. Przez ostatnie lata Kuba dzielił się swoją wiedzą i pasją nie tylko w lokalu 6 cocktails, ale również prowadził szkolenia i warsztaty dla młodych barmanów w Międzynarodowej Szkole Barmanów i Somelierów oraz w Bar Work Academy. W 2018 roku wraz z 3 innymi trenerami współtworzył projekt Master Craft Academy, łączący barmańską praktykę i wiedzę teoretyczną z wiedzą produktową o alkoholach.

Glenfiddich to szkocka whisky single malt, która powstaje wyłącznie na bazie słodu jęczmiennego, wody i drożdży. Destylarnia Glenfiddich została wybudowana własnoręcznie przez Williama Granta w 1887 roku. Dziś, ponad 125 lat później, whisky Glenfiddich jest najczęściej nagradzaną szkocką whisky single malt na świecie – prawdziwym odzwierciedleniem pasji, tradycji, uczciwości i pionierskiego ducha, które są przekazywane z pokolenia na pokolenie.

 

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.