Uma Thurman gwiazdą kalendarza Campari 2014

13-12-2013

Worldwide Celebration (Festiwale Świata) – tak zatytułowany jest kalendarz Campari na 2014 rok. To już piętnasta edycja limitowanej edycji prestiżowego kalendarza Campari. Na tegoroczną gwiazdę wybrano hollywoodzką aktorkę Umę Thurman, która pojawia się na zjawiskowych zdjęciach przedstawiających 12 intrygujących i tętniących życiem festiwali z całego świata.

Od Festiwalu Wiosny w Pekinie, po japońskie święto Hanami, w trakcie którego ludzie cieszą się pięknem wiosennych kwiatów wiśni – kalendarz na 2014 r. otwiera okno na świat i zaprasza wielbicieli Campari do podróży dookoła naszej planety. Święta uwzględnione w kalendarzu pochodzą ze wszystkich kontynentów: jest wśród nich angielska noc świętojańska i towarzyszące jej świętowanie przesilenia letniego w historycznym Stonehenge oraz porywające Reveillon w Brazylii – największe obchody nowego roku na naszym globie.

Uma Thurman pojawia się na każdym z festiwali w kolekcji pięknych kreacji w kolorze czerwieni i butów inspirowanych marką Campari dostarczonych przez luksusowe domy mody, takie jak Versace, Stella McCartney i Chopard.

O swoim udziale w kalendarzu Campari na 2014 r. Uma Thurman mówi: Kalendarz na 2014 r. to wspaniałe dzieło sztuki, wyśmienicie oddające pozytywną energię i przyjemność, którą mogą poczuć miłośnicy Campari na całym świecie podziwiając kolorowe festiwale z całego świata przedstawione na jego kartach. Z autorem zdjęć do kalendarza, Koto Bolofo, pracowało mi się wyśmienicie. Był dla mnie inspiracją. Nie ma nic przyjemniejszego niż obchodzenie świąt.

Piętnaste wydanie kalendarza Campari zostało przygotowane przez znakomitego fotografa mody, Koto Bolofo, znanego z żywych i dynamicznych kadrów. Bolofo urodził się w RPA, wychował w Wielkiej Brytanii, a obecnie mieszka we Francji – jest więc prawdziwym obywatelem świata. Dzięki temu może z taką łatwością uchwycić świąteczny nastrój w każdym miejscu na świecie.

Bob Kunze-Concewitz, dyrektor generalny Gruppo Campari, dodaje: „Kalendarz Campari na rok 2014 jest poświęcony radości jaką dają podróże i odkrywanie świata. Pasja i styl Umy widoczne są w każdym ujęciu. Ucieleśnia ona celebrację świąt w każdym wymiarze. Koto bez dwóch zdań wniósł do kalendarza swój unikalny sposób patrzenia i kreatywność, co pozwoliło Campari na stworzenie pięknego dzieła sztuki”.

Kalendarz Campari to limitowana edycja kolekcjonerska. Drukowany jest tylko w 9 999 egzemplarzach i nie jest dostępny w sprzedaży – będzie on wręczany wiernym przyjaciołom marki Campari na całym świecie. W poprzednich latach ambasadorkami tego ekskluzywnego wydawnictwa były m.in.: Jessica Alba, Eva Mendes, Salma Hayek, Milla Jovovich, Olga Kurylenko, Penelope Cruz.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.