William Grant & Sons oraz CEDC z długoterminową umową dystrybucyjną

09-05-2014

William Grant & Sons, wiodący światowy producent alkoholi premium, zawarł długoterminową, wyłączną umowę partnerską z CECD, czołową środkowoeuropejską firmą produkującą i dystrybuującą alkohole. Na podstawie umowy CEDC będzie nadal dystrybuowało produkty z portfolio William Grant & Sons na polskim rynku.

Pięcioletnia umowa dotyczy dystrybucji takich marek jak: Grant’s – trzecia szkocka whisky na świecie, Glenfiddich – numer whisky single malt na świecie oraz Tullamore D.E.W. – globalny wicelider na rynku irlandzkiej whiskey. Porozumienie jest przedłużeniem obecnej umowy dystrybucyjnej, którą zawarto w roku 2000. Do tej pory CEDC zwiększyło udziały rynkowe whisky na polskim rynku do 13%. Kategoria whisky rozwija się w naszym kraju niezwykle dynamicznie, osiągając 17% wzrostu w ubiegłym roku.

 

Komentując zawarcie umowy partnerskiej, Simon Hunt, Chief Commercial Officer w firmie William Grant & Sons stwierdził, że „CEDC dowiodło poświęcenia oraz profesjonalizmu w budowaniu mocnej pozycji naszych marek na polskim rynku. Konsolidując nasze portfolio wierzymy, że CEDC posiada zdolności do dalszego umacniania tej pozycji oraz wykorzystania siły, jaką mają nasze fantastyczne marki”.

 

„Czujemy się niezwykle dumni z sukcesów jakie osiągnęliśmy z whisky Grant’s w Polsce” zaznacza Monzer Elabrashy, Prezes Zarządu CEDC w Polsce. „Jesteśmy niezwykle zadowoleni z przedłużenia naszej współpracy i umowy dystrybucyjno-marketingowej zawartej z legendarną marką Grant’s”.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.