Załoga Bols prezentuje: Bols Platinum Titan

22-02-2018

Marka Bols Platinum nie zwalnia tempa. Po ubiegłorocznym sukcesie wódki Bols Platinum Magma, filtrowanej skałami wulkanicznymi, Załoga Bols powraca z kolejną limitowaną edycją. Bols Platinum Titan to pierwsza wódka na świecie filtrowana tytanitem.

Bols Platinum to nowoczesna marka wódki, która już klika lat temu wyznaczyła nowe trendy, stając się pionierem filtracji mineralnej. Chcąc produkować najwyższej jakości wódkę, o najlepszym, łagodnym smaku, marka stale idzie o krok dalej. Nowy wariant, Bols Platinum Titan, to pierwszy na świecie produkt poddawany innowacyjnej metodzie filtracji tytanitem – charakterystycznym minerałem, który cechuje ogromna wytrzymałość i urzekające piękno, a głębia jego barw zmienia się wraz z polaryzacją światła. W pełni uformowane kryształy występują w naturze niezwykle rzadko, stając się przedmiotem pożądania dla kolekcjonerów. Po ubiegłorocznym sukcesie limitowanej edycji Bols Platinum Magma, pierwszej wódki filtrowanej skałą wulkaniczną, która spotkała się z niesamowitym przyjęciem konsumentów, marka nie spoczywa na laurach. Mamy nadzieję, że Bols Platinum Titan, nasza nowa edycja limitowana, stanie się również takim przedmiotem pożądania i spotka się z tak samo entuzjastycznym odbiorem wśród polskich konsumentów, umacniając naszą pozycję wódki numer jeden w segmencie premium – mówi Kamil Jędrzejewski, Brand Manager marki Bols Platinum.

Marka Bols Platinum nierozerwalnie łączy się ze światem męskich wyzwań, przygód i przyjaźni. Jak głosi kampania komunikacyjna marki, której towarzyszy wprowadzenie na rynek Bols Platinum Titan - Załoga Bols: Odwaga. Emocje. Przyjaźń. Załogę Bols tworzą ekipy bliskich przyjaciół, którzy wiedzą, że zawsze mogą liczyć na wzajemne wsparcie. Lubią oni podejmować wyzwania w poszukiwaniu najbardziej autentycznych i ekscytujących doświadczeń, bo nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. To właśnie dla nich powstał nowy wariant Bols Platinum – Bols Platinum Titan.

Wprowadzenie Bols Platinum Titan wspierane będzie konkursem Załogi Bols dla konsumentów, w którym do wygrania będą niezwykle atrakcyjne nagrody. 

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.