Żubrówka i Soplica wśród najlepszych marek w Polsce

17-02-2014

Żubrówka i Soplica, znane marki CEDC – wiodącej firmy z branży alkoholowej w Polsce, zostały wyróżnione tytułem „Created in Poland” przyznanym przez konsumentów w konkursie „Superbrands”. Żubrówka, legendarna polska wódka, znalazła się również w gronie najlepszych polskich marek uhonorowanych przez Radę Marek Superbrands.

Już po raz drugi konsumenci wybrali laureatów konkursu Superbrands „Created in Poland”, promującego najmocniejsze marki, które zostały stworzone w Polsce. Ideą konkursu było szczególne docenienie marek z rodzimym rodowodem, których strategię rozwoju wypracowali polscy specjaliści.

 

Laureaci zostali wyłonieni na podstawie badania przeprowadzonego wraz z firmą badawczą ARC Rynek i Opinia, w którym 15 tysięcy konsumentów wskazało najbardziej znane i godne polecenia polskie marki. 

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.