Żubrówka marką 25-lecia według magazynu "Brief"

03-10-2014

Redakcja magazynu „Brief" wybrała grupę marek tworzących wizerunek Polski nowoczesnej, kreatywnej i silnej ekonomicznie, które mają potencjał wzmacniania wizji naszego kraju, zarówno w umysłach Polaków, jak i obcokrajowców.

Żubrówka znalazła się w tym elitarnym gronie obok tak znanych polskich marek jak LOT, PZU, Lotos czy Hortex. "W kompozycji Marek dla Polski zaprezentowane są typy, których zabraknąć zwyczajnie nie mogło, które rozsławiają nasz kraj od lat i które nas samych napawają optymizmem" – uzasadnił wybór Michał Wolski, zastępca redaktora naczelnego „Brief”. 

 

Wręczenie wyróżnień poprzedziła debata „Jak skutecznie budować wizerunek Polski” poprowadzona przez redaktora naczelnego magazynu „Brief” Grzegorza Kiszluka.

 

Magazyn „Brief" jest miesięcznikiem o ogólnopolskim zasięgu czytanym przez blisko 30 tysięcy osób, który prezentuje są m.in. sylwetki osób i firm, które odniosły sukces, traktując innowacyjność jako sposób na wyróżnienie się i tworzenie przewagi konkurencyjnej. 

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.