Żubrówka w ofercie dystrybucyjnej Suntory Australia

23-12-2013

Od lutego 2014 roku, Żubrówka - legendarna polska wódka – trafi do oferty australijskiego dystrybutora Suntory Australia, umacniając tym samym swoją pozycję na kolejnym międzynarodowym rynku.

Umowa partnerska pomiędzy Żubrówką a Suntory otwiera nowe możliwości zarówno dla samej marki, jak i jej właściciela – grupy Russian Standard, której kluczowy produkt, wódka Russian Standard, również jest dystrybuowana w Australii przez Suntory.

 

„Jesteśmy podekscytowani przejściem do Suntory, z którym współpracujemy z powodzeniem przy dystrybucji wódki Russian Standard” – skomentował Trent Russell, dyrektor Russian Standard odpowiedzialny za rynek Australii oraz Nowej Zelandii. „Ta decyzja nie tylko pozwoli skoncentrować dystrybucję naszych marek w jednym miejscu, lecz także przełoży się na wzmocnienie pozycji rynkowej Żubrówki w Australii dzięki możliwościom Suntory. Doceniając unikalny smak i wieloletnie dziedzictwo Żubrówki, widzimy wielki potencjał, jaka ma ta marka”.

 

„Suntory Australia wita z radością Żubrówkę w swoim portfolio alkoholowych marek premium. Żubrówka jest unikalną i oryginalną marką, która już teraz ma silną pozycją, zarówno w kanałach sprzedaży, jak i wśród konsumentów. Żubrówka pasuje do naszego portfolio skupionego w kanale on trade, dlatego z nadzieją oczekujemy na jej ożywienie”, dodał Ian Atherton, dyrektor zarządzający Suntory.

 

Suntory Australia, spółka zależna Suntory Liquors Limited Japan posiada bogate portfolio alkoholi premium na rynku australijskim, w którym znajdują się m. in. Midori, Russian Standard Vodka, Cointreau, Tia Maria, Sierra Tequila, koniak Remy Martin czy rum Mount Gay.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.