Żubrówka z tytułem „Vodka Brand Champion 2014”

24-06-2014

Żubrówka, legendarna marka polskiej wódki, zdobyła prestiżowy tytuł „Vodka Brand Champion 2014”, nadany przez renomowane międzynarodowe czasopismo branżowe „The Spirits Business”. W prestiżowym gronie „milionerów” znalazło się dziewięć marek wódek grupy CEDC/Russian Standard.

W uzasadnieniu nagrody dla Żubrówki „The Spirits Business” podkreślił solidny wzrost w ciągu ostatnich pięciu lat oraz zwiększenie sprzedaży na całym świecie. W szczególności, Żubrówka została wyróżniona za rozwój po nabyciu przez grupę Russian Standard firmy CEDC, polskiego producenta wódki oraz dystrybutora napojów spirytusowych, która jest właścicielem tej legendarnej marki. Dziennikarze „The Spirits Business” podkreślają, że przejęcia biznesowe zazwyczaj powodują zakłócenia w dystrybucji i sprzedaży, ale w przypadku Żubrówki marka ta „rozkwitła” po akwizycji CEDC. „W ojczyźnie marki, polscy konsumenci doceniają niepowtarzalny smak i jakość Żubrówki” – powiedział redakcji „The Spirits Business” Mariusz Kiepas, Regionalny Dyrektor Marketingu Wódek CEDC. „Na rynkach międzynarodowych, legendarna marka Żubrówka cieszy się uznaniem konsumentów ze względu na pochodzenie i kilkusetletnią tradycję wytwarzania. Jednocześnie, zwiększyliśmy inwestycje w markę oraz wprowadziliśmy Żubrówkę na nowe rynki”.

W rankingu największych wódek świata, opracowanym przez „The Spirits Business” na podstawie wyników sprzedaży w roku 2013, Żubrówka zajęła 9 miejsce. W sumie, na 38 marek „milionerów”, czyli wódek o rocznej sprzedaży powyżej miliona 9-litrowych opakowań, w rankingu „The Spirits Business” znalazło się aż dziewięć brandów grupy CEDC/Russian Standard: Żubrówka, Soplica, Bols, Absolwent oraz Green Mark (Zielenaja Marka), Russian Standard Vodka, Talka, Parliament oraz Zhuravli, co jest zdecydowanie najlepszym wynikiem ze wszystkich sklasyfikowanych producentów alkoholi.

Więcej informacji pod linkiem. 

 

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.