Żubrówka Złota - nowość w portfolio legendarnej marki

10-07-2014

Smak Puszczy Białowieskiej zaklęty w prawdziwej wódce – to nowa propozycja znanej na całym świecie marki Żubrówka – Żubrówka Złota. Słodko-gorzką nowość już w lipcu wprowadza na rynek firma CEDC, wiodący producent i importer napojów alkoholowych.

Znana i ceniona marka Żubrówka powiększa swoje portfolio o nową propozycję – wódkę Żubrówkę Złotą. Bursztynowa barwa oraz bogaty smak, bez wątpienia zdobędą uznanie wielbicieli słodko-gorzkich alkoholi. Jej tajemnica tkwi w naturalnych składnikach pochodzących z samego serca Puszczy Białowieskiej: korze dębu oraz polskich, leśnych ziołach.

Wódka Żubrówka Złota, o zawartości alkoholu 37,5%, jest idealna do picia w kieliszkach bez dodatków lub na lodzie. Doskonale uświetni każde męskie spotkanie. Żubrówka Złota to nowość, która debiutuje w segmencie wódek słodko-gorzkich, największej kategorii wódek smakowych na rynku.

"Nowa Żubrówka Złota zyskała uznanie konsumentów podczas licznych badań poprzedzających wprowadzenie jej na rynek. Produkt zachwycił swoim wyjątkowym smakiem i aromatem, a tym samym osiągnął znakomite wskaźniki w badaniach konsumenckich w kategorii alkoholi" – mówi Alicja Jelec, Innovation Manager. Dodatkowo Żubrówka Złota, to propozycja, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów w dwóch wiodących kategoriach rynkowych, jak: małe opakowania oraz wódki smakowe – dodaje Alicja Jelec.

Żubrówka Złota dostępna jest w opakowaniach: 100, 200 oraz 500ml. 

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.