Zupełnie nowa Wiśnia od Absolwenta i Żytniówka Gorzka z cytryną

26-06-2015

Absolwent, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek alkoholowych w Polsce, prezentuje nowy wariant. Wraz z Żytniówką, debiutującą właśnie w zestawieniu marek o największej sprzedaży na świecie, na wakacje wprowadzają dwa nowe, orzeźwiające smaki.

Coraz większym zainteresowaniem wśród polskich konsumentów cieszą się alkohole smakowe. Rośnie też popularność małych opakowań. Najnowsze propozycje: Absolwent Wiśnia i Żytniówka Gorzka z cytryną, doskonale wpisują się w oba te trendy. Naturalne smaki wiśni i słodko-gorzki z cytryną, z pewnością trafią w gusta Polaków, szczególnie w trakcie nadchodzących, letnich miesięcy.

„Nowe warianty naszych popularnych marek, Absolwenta i Żytniówki, to idealna, wakacyjna propozycja. To także najbardziej atrakcyjna oferta cenowa w segmencie alkoholi smakowych. Zupełnie nowa Wiśnia Absolwenta i Żytniówka Gorzka z cytryną  z pewnością  zaskoczą naszych konsumentów owocowymi smakami i umilą im okres letnich urlopów.” – mówi Klaudia Krupicz, Brand Manager marek Absolwent i Żytniówka.

Absolwent Wiśnia i Żytniówka Gorzka z cytryną pojawiają się na półkach w odświeżonych opakowaniach. Nowego Absolwenta charakteryzuje smukła butelka oraz przezroczysta etykiet, nadająca opakowaniu lekkości. 

Również smakowy wariant Żytniówki zyskuje nowe opakowanie. Z tyłu butelki umieszczony został grawer, spójny z wartościami marki, jej tradycją i historią. Odświeżona etykieta z kłosami w tle, podkreśla stosowanie w produkcji wyłącznie polskiego, żytniego spirytusu. Nowa zakrywka, współgrająca z kolorem etykiety, ułatwia identyfikację każdego ze smaków Żytniówki na półce sklepowej.

Wprowadzenie nowych wariantów smakowych Absolwenta i Żytniówki wspierane jest materiałami POS i komunikacją w prasie handlowej. Absolwent Wiśnia dodatkowo wspierany będzie kampanią na Facebooku oraz działaniami PR.

Nowe smaki, Absolwent Wiśnia i Żytniówka Gorzka z cytryną, dostępne są od czerwca w handlu tradycyjnym i nowoczesnym w pojemościach: 100 ml i 200 ml w rekomendowanych cenach: 100 ml 4,49 zł; 200 ml 9,99 zł. 

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.