Zupełnie nowe, orzeźwiające smaki od Absolwenta i Żytniówki

11-01-2016

Absolwent Limonka, Absolwent Żurawina oraz Żytniówka Gorzka z imbirem to najnowsze propozycje, które uzupełniają ofertę jednych z najbardziej rozpoznawalnych marek alkoholowych w Polsce.

Alkohole smakowe cieszą się wśród polskich konsumentów ogromną popularnością. Dane sprzedażowe wskazują też na sukcesywny wzrost znaczenia rynku małych opakowań, generujących ponad połowę udziałów wolumenowych w segmencie wódek smakowych. W odpowiedzi na te dwa trendy, popularna marka Absolwent wprowadza dwa nowe warianty – Absolwenta Limonkę i Absolwenta Żurawinę. Jak pokazują badania, zarówno limonka jak i żurawina to owoce doskonale znane konsumentom, z pewnością więc docenią oni ich orzeźwiający smak.

 

Żytniówka, marka wódki o największym na świecie, wynoszącym aż 63%1, tempie wzrostu sprzedaży, wprowadza do swojej rodziny słodko-gorzkich smaków wariant z imbirem. Jest to bardzo znany, naturalny składnik wykorzystywany w produkcji smakowych alkoholi.

 

„Rozwinięcie palety smaków jednych z naszych najpopularniejszych marek, Absolwenta i Żytniówki, to efekt wsłuchiwania się w opinie konsumentów, poszukujących naturalnych smaków. Kwaskowy, orzeźwiający Absolwent Limonka, wytrawny Absolwent Żurawina i Żytniówka Gorzka z imbirem o charakterystycznym aromacie, z pewnością trafią w gusta naszych konsumentów” – mówi Klaudia Krupicz, Brand Manager marek Absolwent i Żytniówka.

 

Wprowadzenie nowych wariantów smakowych Absolwenta i Żytniówki wspierane jest materiałami POS i komunikacją w prasie handlowej. Absolwent Limonka i Absolwent Żurawina dodatkowo wspierane będą kampanią na Facebooku oraz działaniami PR.

 

Nowe smaki, Absolwent Limonka, Absolwent Żurawina i Żytniówka Gorzka z imbirem, dostępne będą od końca stycznia w handlu tradycyjnym i nowoczesnym w pojemościach: 100ml i 200ml.

 

1 Raport „The Millionaires Club“ autorstwa branżowego magazynu „Drinks International“ opublikowany w lipcu 2015 roku, porównujący dane sprzedażowe 2013 i 2014 roku największych światowych marek alkoholowych, o łącznej rocznej sprzedaży przynajmniej miliona 9-litrowych opakowań​.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.