Zupełnie nowy Absolwent: najlepsze przed nami!

21-05-2015

Absolwent, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek alkoholowych w Polsce, powraca w zupełnie nowej odsłonie. Nowy Absolwent zaskoczy konsumentów zarówno opakowaniem, jak i nowym, lepszym smakiem.

Smukła butelka z nowoczesnymi grawerami z przodu i z tyłu, przezroczysta etykieta, nadająca opakowaniu lekkości, a także srebrna zakrywka, świetnie współgrająca z dolną etykietą i zapewniająca doskonałą widoczność na półce – to najważniejsze cechy nowego Absolwenta.

„To co z pewnością przykuje uwagę konsumenta, to także odświeżony, powiększony logotyp o ciemno czerwonej barwie. Ale… najlepsze przed nami! W środku nowego opakowania kryje się zupełnie nowy płyn. Do jego produkcji używany jest wyłącznie polski spirytus, który nadaje Absolwentowi krystalicznie czysty smak. Jesteśmy przekonani, że produkt, który właśnie wchodzi na rynek, będzie miłą niespodzianką dla naszych konsumentów” – mówi Klaudia Krupicz, Brand Manager marki Absolwent.

Wódka Absolwent, obecna na polskim rynku od 1995 roku, nieprzerwanie cieszy się dużą popularnością. Sprzedaż tego alkoholu, będącego niegdyś niekwestionowanym
i wielokrotnie nagradzanym liderem rynkowym, sięgnęła już ponad miliarda butelek.

Wprowadzenie nowego Absolwenta opiera się na platformie komunikacji, której hasłem jest: „Zupełnie Nowy. Najlepsze przed nami!”. Kampanię wspierają materiały POS, komunikacja w prasie handlowej, na Facebooku oraz działania PR.

Zupełnie nowy Absolwent dostępny jest od początku czerwca w handlu tradycyjnym i nowoczesnym w pojemościach: 100ml, 200ml, 500ml i 700ml, w rekomendowanych cenach: 100ml 5,79 zł; 200ml 9,99 zł; 500ml 21,59 zł; 700ml 32,99 zł.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.