Nasze produkty

Barefoot Cabernet Sauvignon
Barefoot Merlot
Barefoot Pinot Grigio
Barefoot Moscato
Barefoot Pink Moscato
Barefoot White Zinfandel

Barefoot Cabernet Sauvignon

Czerwone, gronowe, półwytrawne wino kalifornijskie. Wyróżnia je bogaty smak z nutą czarnej porzeczki i jagód. Świetnie nadaje się do serwowania wraz z wołowiną, daniami z grilla, kurczakiem lub pizzą.

Barefoot Merlot

Półwytrawne, delikatne wino o aromacie jeżyn, malin, czekolady i wiśni. Idealnie pasuje do wołowiny, pieczonego drobiu oraz makaronów z czerwonych sosem. Bądź na tropie dobrej zabawy. Baw się i delektuj winem Barefoot – jedną z najpopularniejszych i najczęściej nagradzanych marek win na świecie!

Barefoot Pinot Grigio

Półwytrawne, orzeźwiające białe wino z kuszącą nutą cytryn oraz brzoskwiń. Doskonałe do drobiu, owoców morza, pikantnych makaronów oraz pizzy. Podawać schłodzone.

Barefoot Moscato

Słodkie, orzeźwiające wino białe o wyrazistym bukiecie owoców cytrusowych z nutą soczystych brzoskwiń i moreli. Idealne do pikantnej kuchni azjatyckiej, deserów, owoców, łagodnych serów oraz jako orzeźwiający aperitif. Moscato charakteryzuje się wyjątkowym słodkim smakiem, sprawiając, że jest to jeden z najszybciej rosnących rodzajów wina na świecie. Podawać schłodzone.

Barefoot Pink Moscato

Różowe, gronowe, słodkie wino kalifornijskie. Owocowe, świeże wino z aromatem i posmakiem nektarynek. Dodatkowo w smaku wyczuć można nutę malin, granatu oraz owoców cytrusowych. Barefoot Pink Moscato podaje się z ostrymi daniami kuchni azjatyckiej lub owocowymi deserami. Jest po prostu wyśmienite!Różowe, gronowe, słodkie wino kalifornijskie. Owocowe, świeże wino z aromatem i posmakiem nektarynek. Dodatkowo w smaku wyczuć można nutę malin, granatu oraz owoców cytrusowych. Barefoot Pink Moscato podaje się z ostrymi daniami kuchni azjatyckiej lub owocowymi deserami. Jest po prostu wyśmienite!

Barefoot White Zinfandel

Półwytrawne, delikatne wino o świeżym aromacie truskawek i ananasów. Podane schłodzone doskonale podkreśla smak deserów, świeżych owoców i sałatek. Barefoot jest jak nasze podejście do dobrej zabawy – bez napuszonych zasad i zbędnej filozofii. Dostajesz to co widzisz.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.