Bruichladdich to klasyczna, nietorfowa whisky z destylarni o tej samej nazwie, powstająca w 100% ze szkockiego jęczmienia. Leżakowana w beczkach z dębu amerykańskiego i francuskiego u wybrzeży Loch Indaal, jest naturalna - niefiltrowana, nie barwiona.

Bruichladdich to whisky oryginalna, przełamująca konwencje i prowokująca.

Nasze produkty

Bruichladdich The Classic Laddie
Bruichladdich Islay Barley 2011
Bruichladdich Black Art 07.1

Bruichladdich The Classic Laddie

Classic Laddie jest dziełem Head Distillera Adama Hannetta, który stworzył ją używając tylko i wyłącznie wyselekcjonowanych osobiście beczek, oddających klasyczny, kwiatowy i elegancki styl destylarni Bruichladdich. Nietorfowa, zamknięta w charakterystycznej, turkusowej butelce. Bruichladdich pod każdym względem. Powstała w 100% ze szkockiego jęczmienia, poddana powolnej destylacji, dojrzewająca tylko w najlepszych beczkach z amerykańskiego dębu u wybrzeży Lochindaal. Whisky ta jest świadectwem jakości wykorzystywanych przez nas składników.

Bruichladdich Islay Barley 2011

Nasza seria „Islay Barley” zawsze była dla nas misją. Przez wiele lat szukaliśmy możliwości prezentacji fenomenu, jakim jest „terroir” w szkockiej whisky single malt – wiary w to, że ziemia, mikroklimat, położenie geograficzne, wpływ natury i lokalna pogoda mają wpływ na jakość i smak naszej whisky, tworząc wyjątkowy wyraz miejsca. Bruichladdich Islay Barley 2011 jest destylowany z jęczmienia pochodzącego z 6 farm znajdujących się w zachodniej oraz centralnej części wyspy Islay.

Bruichladdich Black Art 07.1

Legendarny Black Art, to tajemne zestawienie tylko i wyłącznie wyjątkowych beczek whisky pochodzących z magazynów Bruichladdich. To właśnie w tych magazynach nasz Master Distiller, Adam, uczył się i doskonalił pod okiem legendarnego Jima McEwana, a obecnie odpowiedzialny jest za selekcję tych wyjątkowych beczek.

Aktualności

CEDC International rozszerza portfel marek Remy Cointreau

CEDC International rozszerza portfel marek Remy Cointreau

Bruichladdich 20-12-2018
Zakończenie 2018 roku będzie wyjątkowe dla wszystkich poszukających niezwykłych doznań smakowych.
Oświadczenie CEDC International sp. z o.o.

Oświadczenie CEDC International sp. z o.o.

01-06-2020
CEDC International nie prowadzi jakiejkolwiek działalności związanej ze sprzedażą lub dystrybucją sprzętu medycznego, maseczek ochronnych czy też środków dezynfekcyjnych.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.