Nasze produkty

Glen Grant The Major's Reserve
Glen Grant 10Y0

Glen Grant The Major's Reserve

Glen Grant The Major's Reserve to doskonała szkocka whisky typu single malt, stworzona przez ojca sukcesu i wielkiego wizjonera marki Glen Grant, Jamesa 'The Major' Granta, któremu zawdzięcza też swoją nazwę. Charakteryzuje się klarowną, jasnozłotą barwą. Na podniebieniu wyraźnie kremowa z wyczuwalnymi akcentami jabłek. Finisz lekko wytrawny z przebijającymi się nutami orzechów w tle. Najlepiej smakuje z odrobiną wody źródlanej, tak jak pił ją sam James Grant.

Glen Grant 10Y0

Glen Grant 10YO to starzona odmiana klasycznej szkockiej whisky typu single malt, słynącej ze swojej łagodności. Przeszło 10 lat dojrzewania w dębowej beczce nadaje whisky Glen Grant głębokiej, złotej barwy i zdecydowanego charakteru. W smaku wyraźnie dominują aromaty dojrzałych jabłek. Owocowa słodycz, przełamana lekką kwaskowatością, przechodzi stopniowo w niezwykle łagodny i długi, migdałowy finisz. Najlepiej smakuje z odrobiną wody źródlanej.  

Proponowane koktajle

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.