Nasze produkty

Grant's Triple Wood
Grant's Ale Cask
Grant's Rum Cask
Grant's Master Blender's Edition
Grant's Smoky
Grant's Sherry Cask 8YO
Grant's 12 Year Old
Grant's 18 Year Old
Grant's 25 Year Old

Grant's Triple Wood

Grant’s Triple Wood to odświeżona wersja wariantu Grant's Family Reserve. Nowa nazwa stanowi podkreślenie wyjątkowego procesu leżakowania w trzech różnych typach beczek. Nowe beczki z amerykańskiego dębu dodają temu wariantowi Grant’s pikantnych nut smakowych, beczki z dębu amerykańskiego odpowiadają za słodycz a beczki po amerykańskim burbonie – za subtelne nuty wanilii. To właśnie ta kombinacja, której zawdzięcza swoją nazwę, sprawia, że whisky Grant’s Triple Wood wyróżnia się bogatym i łagodnym smakiem z którego słynie.

Grant's Ale Cask

Jedyna szkocka whisky, która dodatkowo leżakuje w beczkach po tradycyjnie warzonym piwie Edinburgh Ale.

Grant's Rum Cask

Na charakter Grant’s Rum Cask Finish składa się kompozycja najlepszych, szkockich whisky, która dzięki finiszowaniu w beczkach po karaibskim rumie charakteryzuje się złożonym smakiem z nutami bananów i słodkich przypraw oraz wyraźnie wyczuwalnym zapachem tropikalnych owoców. Grant’s Rum Cask Finish to idealna whisky dla konsumentów zaczynających swoją przygodę w świecie whisky, poszukujących delikatnego smaku i przyjemnych nut zapachowych.

Grant's Master Blender's Edition

Wyjątkowy, limitowany blend, wyróżniający się większą zawartością single malt oraz wyższą zawartością alkoholu.

Grant's Smoky

Na wyjątkowy smak Grant’s Smoky składa się unikalna kompozycja zbożowych i słodowych whisky, ze zwiększonym dodatkiem dymnych whisky (czyli produkowanych ze słodu jęczmiennego, suszonego przy pomocy dymu torfowego). Jej aromat jest łagodny i owocowy, jak w przypadku pozostałych wariantów marki, ale podkreślony wyraźnym aromatem ciepłego dymu.

Grant's Sherry Cask 8YO

Grant’s Sherry Cask 8YO ta whisky blended z segmentu premium leżakująca minimum 8 lat w trzech różnych typach beczek, a następnie finiszowana w beczkach po sherry Oloroso. Zapewnia jej to bogaty, owocowy smak, idealny dla konsumentów poszukujących zrównoważonej, łagodnej whisky z oznaczeniem wieku.

Grant's 12 Year Old

Jedyny blend, który poddawany jest dodatkowemu procesowi łączenia w kadziach, co zapewnia niezwykłe bogactwo smaku.

Grant's 18 Year Old

Wielokrotnie nagradzany, 18-letni wariant marki.

Grant's 25 Year Old

Jedyny w swoim rodzaju blend klasy ultra premium, leżakujący przez minimum 25 lat i składający się z 25 najbardziej utytułowanych whisky jęczmiennych i zbożowych.

Grant's

Historia

Wyjątkowość szkockiej whisky Grant’s podkreśla fakt, że od 1887 roku jest ona owocem pracy wielu pokoleń tylko jednej rodziny – Grant. Tradycja, pasja i pilnie strzeżona, od lat niezmieniana receptura sprawiają, że trunek ten doceniany jest na całym świecie. To prawdziwe płynne złoto.

Grant's

Innowacyjny kształt butelki Grant’s

Charakterystyczna, trójkątna butelka została zaprojektowana w roku 1957 przez Hansa Schlegera - jednego z czołowych niemieckich projektantów XX wieku. Dlaczego wybrany został kształt trójkąta? Symbolizuje on szkocką wodę, powietrze.

Grant's

Beczki

Minimum trzyletnie leżakowanie odbywa się w starannie wyselekcjonowanych dębowych beczkach po bourbonie lub winie sherry. To pozwala wydobyć smak whisky podczas jej dojrzewania i uczynić go niezwykle intensywnym.

Grant's

Wytwarzanie

Whisky Grant’s od lat wytwarzana jest według jednej receptury, która łączy w sobie 3 bardzo ważne składniki: szkocki jęczmień, najczystszą wodę ze źródła na Wzgórzach Conval i świeże powietrze z Dufftown. Komponowana jest ze starannie dobieranych whisky zbożowych.

Proponowane koktajle

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.