Nasze produkty

Old Pascas Negro
Old Pascas Blanco

Old Pascas Negro

Old Pascas dumnie nosi znamię swego pochodzenia – bajecznej wyspy Barbados, symbolizującej wspaniały smak i bogactwo aromatów. To marka dla ludzi ciekawych świata, odkrywców, którzy pasjonują się egzotycznymi podróżami, smakami i aromatami. Old Pascas Negro swoją ciemną, bursztynową barwę zawdzięcza trzyletniemu starzeniu w dębowych beczkach. Olśniewa złożoną słodyczą aromatu, uwodzi bogactwem i głębią smaku. Najlepiej smakuje serwowany w szklaneczce z samym lodem lub w drinku z colą i limonką.

Old Pascas Blanco

Old Pascas to powiew egzotyki, który daje możliwość rozkoszowania się tym co najlepsze w Karaibach. To marka dla ludzi ciekawych świata, odkrywców, którzy pasjonują się egzotycznymi podróżami, smakami i aromatami. Old Pascas Blanco jest krystalicznie czysty, delikatny w smaku o przyjemnych akcentach wanilii, bananów i kokosa. Stanowi idealny dodatek do klasycznych drinków: Cuba Libre lub najpopularniejszego na świecie koktajlu na bazie rumu - Mojito.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.