Rajska Cytrusówka

Przenieś się na rajską wyspę! Spróbuj nowych, orzeźwiających smaków bazujących na soczystej cytrynie, dopełnionych egzotycznym owocem. Poczuj klimat Rajskiej Cytrusówki!

Nasze produkty

Rajska Cytrusówka Cytryna z Limonką
Rajska Cytrusówka Cytryna z Grejpfrutem
Rajska Cytrusówka Cytryna z Mango

Rajska Cytrusówka Cytryna z Limonką

Moc cytryny i soczystość limonki to jedno z najbardziej orzeźwiających połączeń. To podwójna siła cytrusowego smaku, która wyróżnia się przyjemną kwaskowatością. Przenieś się na Rajską Wyspę i poczuj pełne słońca, doskonałe połączenie.

Rajska Cytrusówka Cytryna z Grejpfrutem

Powstała z połączenia dojrzałej cytryny i egzotycznej charakterystycznej nuty grejpfruta.  Rosnące w pełnym słońcu owoce, pełne soku, idealnie podbijają rześki, egzotyczny mix. Eksplozja rajskich smaków wyciśniętych wprost z nasłonecznionych owoców cytrusowych.

Rajska Cytrusówka Cytryna z Mango

Naturalny sok z cytryny połączony z wyciśniętym miąższem tropikalnego mango to eksplozja orzeźwiającego smaku. Esencja soczystego i niebanalnego mixu letnich owoców oraz wysokogatunkowej wódki, zaskakuje pysznym smakiem, które przenoszą myśli do tropikalnego raju.

Aktualności

Innowacja w alkoholach smakowych –  nowa marka Rajska Cytrusówka!

Innowacja w alkoholach smakowych – nowa marka Rajska Cytrusówka!

Rajska Cytrusówka Cytryna z Limonką 10-03-2020
24 lutego na polskim rynku pojawiła się nowa, innowacyjna marka alkoholowa – Rajska Cytrusówka.
Plan Połączenia Transgranicznego CEDC International sp. z o.o. i Lion/Rally Lux 1

Plan Połączenia Transgranicznego CEDC International sp. z o.o. i Lion/Rally Lux 1

30-09-2019
Niniejszy, wspólny plan połączenia został sporządzony przez właściwe organy spółek opisanych poniżej, zgodnie z odpowiednimi przepisami prawa polskiego i luksemburskiego.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.