Nasze produkty

Sierra Antiguo Plata
Tequila Sierra Silver
Tequila Sierra Reposado
Tequila Sierra Antiguo Anejo
Sierra Milenario Blanco 100% Agawy
Sierra Milenario Reposado
Sierra Milenario Fumado
Sierra Milenario Anejo 100% Agawy
Sierra Café

Sierra Antiguo Plata

Owocowy aromat, 100% tequila z niebieskiej agawy, zawartość alkoholu 40%, w przeciwieństwie do wersji Anejo nie jest starzona, tylko rozlewana zaraz po destylacji, doskonały stosunek jakości do ceny, w 2014 zdobyła srebro w konkursie ”IWSR and International Spirits Challenge).

Tequila Sierra Silver

Jest krystalicznie czysta, aromatyczna i lekko pikantna. Wyśmienicie smakuje podawana w tradycyjny sposób w postaci shotów z cząstką cytryny i szczyptą soli lub też jako najpopularniejsze na świecie drinki – Margarita i Tequila Sunrise.

Tequila Sierra Reposado

jest doskonałą propozycją dla amatorów łagodniejszego oblicza tequili. Dzięki leżakowaniu w dębowych beczkach nabiera złocistej barwy i szlachetnego aromatu oraz zdecydowanie lżejszego charakteru. Klasyczną sól i cytrynę można zastąpić egzotycznym cynamonem i pomarańczą.

Tequila Sierra Antiguo Anejo

jest tequilą premium dojrzewającą kilka lat w dębowych beczkach, dzięki czemu zyskuje wyjątkowo głęboki  i szlachetny kolor bursztynu oraz aksamitny, delikatny smak. Butelka stanowi symbol minionych kultur i nawiązanie do bogatej historii obecnych mieszkańców Meksyku. Najlepiej smakuje podawana w klasycznych kieliszkach do tequili lub koniaku – delikatnie ogrzana w dłoni.

Sierra Milenario Blanco 100% Agawy

doskonałość smaku zawdzięcza wyłącznie ręcznie selekcjonowanym agawom oraz wyjątkowo delikatnej, jednostopniowej destylacji w miedzianych alembikach.

Sierra Milenario Reposado

Reposado leżakuje w beczkach z białego dębu nawet przez 9 miesięcy, alk. 41,5%

•Zapach: zbalansowane nuty zapachowe karmelu i wanilii, dębu, gotowanej agawy dopełnione szczyptą limonki i zielonych ziół

•Smak: Świeży, pełen pieczonych migdałów, doskonałej czekolady z lekkimi nutami kawy, agawy, letnich kwiatów i słodkiego ananasa wzbogacony delikatnym karmelem i miodem

Sierra Milenario Fumado

Innowacja w rodzinie Sierra Milenario. Unikalny sposób wędzenia na drewnie Mesquite zapewnia wyjątkowy dymny smak i aromat. Alk.: 41,5%

•Zapach: mocny, dymny aromat przełamany elegancką nutą agawy

•Smak: świeża agawa z owocowym dymnym posmakiem

Sierra Milenario Anejo 100% Agawy

dojrzewa w unikalnych warunkach startej hacjendy, co gwarantuje wydobycie najszlachetniejszych nut smakowych i niepowtarzalnego aromatu.

Sierra Café

Sierra Café łączy w sobie elementarne atuty wytwarzanej ręcznie Sierra Tequila Blanco oraz meksykańskiej kawy, zwieńczając ją wysokiej jakości wanilią. Niebieskie rośliny agawy z wyżyn, gleba wulkaniczna, podwójna destylacja w miedzianych kotłach i wiedza trzech pokoleń tej samej meksykańskiej rodziny pozwalają na utrzymanie charakterystycznego owocowego smaku tequili podczas gdy kawa o pełnym aromacie i wanilia sprawiają, że napój ten stanowi niezwykłą atrakcję dla kubków smakowych - bez dodatków, ze świeżym mlekiem lub w wersji mieszanej.

Proponowane koktajle

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.