Od ponad 125 lat Soplica trzyma się prostej zasady – żeby zrobić dobrą nalewkę potrzeba najlepszych owoców, najczystszego spirytusu oraz doświadczenia pielęgnowanego przez pokolenia.

Soplica Likiery Smakowe

Kunszt tradycji od pokoleń

Tradycja Soplicy to staropolskie receptury. W 1891 roku, w oparciu o przekazywane z pokolenia na pokolenie rodzinne przepisy, powstała jedna z najstarszych polskich wódek.

Soplica Likiery Smakowe

Od wieków na polskich stołach

Od tego czasu Soplica z powodzeniem gości na polskich stołach, będąc nieodłączną częścią rodzinnych uroczystości i towarzyskich spotkań.

Soplica Likiery Smakowe

Tylko naturalne składniki

Charakter Soplicy płynie prosto z polskiej natury. Każda butelka to wyłącznie naturalne składniki – dojrzewające w słońcu, starannie wyselekcjonowane najlepsze rodzime owoce i zboża.

Soplica Likiery Smakowe

Tradycyjne polskie receptury

Naturalne składniki Soplicy zostały wybrane przez doświadczonych fachmistrzów, od lat tworzących i pielęgnujących wyjątkowy smak ulubionych trunków wielu pokoleń Polaków.

Nasze produkty

Soplica Morelowa
Soplica Cytrynowa z nutą miodu
Soplica Orzech Laskowy
Soplica Orzech Włoski
Soplica Jagodowa
Soplica Truskawkowa
Soplica Mirabelkowa
Soplica Śliwkowa
Soplica Pigwowa
Soplica Wiśniowa
Soplica Malinowa
Soplica Czarna Porzeczka
Soplica Jabłkowa
Soplica Żurawinowa
Soplica o smaku Migdała w Karmelu
Soplica o smaku Wiśni w Czekoladzie
Soplica o smaku Orzecha w Czekoladzie
Soplica Kawowa

Soplica Morelowa

Nalewka inspirowana staropolską tradycją wytwarzania alkoholi. Sekretem jej niepowtarzalnego i przyjemnie intensywnego smaku
i aromatu jest połączenie dojrzałych w słońcu, aksamitnych moreli z polskim spirytusem.

Soplica Cytrynowa z nutą miodu

Soplica Cytrynowa z nutą miodu to pierwszy tak orzeźwiający wariant w rodzinie Soplicy. Produkowana jest na bazie nalewów z całych owoców cytryn, ponieważ w takiej formie te owoce oddają pełnię i bogactwo swojego aromatu. Dodatek polskiego miodu wielokwiatowego, stanowi doskonałe dopełnienie nalewki, łagodząc jej lekką cierpkość
i nadając jej unikalnego charakteru. 

Soplica Orzech Laskowy

Wyjątkowo aromatyczna nalewka o słodkim smaku orzechów laskowych z polskich lasów. Jej niespotykana dotąd receptura opracowana została na podstawie przekazywanych z pokolenia na pokolenie rodzinnych przepisów. Sekretem niepowtarzalnego smaku tego trunku są naturalne i staranie wyselekcjonowane składniki oraz długie leżakowanie w specjalnych warunkach.

Soplica Orzech Włoski

Bogata kompozycja smaku Soplicy Orzech Włoski łączy dojrzałą słodycz wnętrza orzecha z lekką cierpkością otoczki. To idealna propozycja dla osób poszukujących wyrafinowanego, dobrze wyważonego aromatu z delikatną nutą wytrawnej goryczki. Orzech Włoski to głęboka i zrównoważona kompozycja o pełnym, bogatym smaku, oparta na polskiej recepturze nalewki z orzecha włoskiego.

Soplica Jagodowa

Jagody to owocne znane i spożywane od setek lat. Doceniane przez Polaków w świeżej postaci, są symbolem późnego lata i wczesnej jesieni. Są też jednymi z najczęściej wykorzystywanych owoców w produkcji domowych przetworów. Wraz z pojawieniem się na rynku nowej Soplicy Jagodowej, jagody trafiają na polskie stoły również w postaci tradycyjnej nalewki. Jej aromatyczny zapach oraz naturalny, pełen różnych odcieni smak, to propozycja głęboko zakorzeniona w tradycji wyrobu domowych alkoholi.

Soplica Truskawkowa

Soplica Truskawkowa to idealna propozycja dla osób poszukujących smaków kojarzących się z letnimi miesiącami i tym co najlepsze w polskich ogrodach. Nowa Soplica sprawi, że tego lata soczyste, polskie owoce pojawią się na naszych stołach w nowej odsłonie – w postaci nalewki Truskawkowej.

Soplica Mirabelkowa

Nowa Soplica Mirabelkowa to wynik połączenia dojrzałych i wyjątkowo aromatycznych mirabelek z polskim spirytusem według tradycyjnych receptur. To klasyczny smak lata, który na powrót zagości na polskich stołach. Z pewnością nowy wariant Soplicy smak umili długie, letnie wieczory, spędzane zarówno w gronie przyjaciół, jak i we dwoje. To też pierwszy na rynku alkohol o smaku tych lekko kwaskowatych owoców. 

Soplica Śliwkowa

Receptura tej wyjątkowej nalewki oparta jest na owocach śliwek. Jedynie naturalne składniki i staropolskie receptury pozwoliły stworzyć ten szlachetny trunek, zmieniając cierpkie owoce tarniny na słodki bukiet pełen niespotykanych akcentów smakowych i zapachowych. Bogactwa aromatu dopełnia długie leżakowanie w specjalnych warunkach.

Soplica Pigwowa

Szlachetna i długo leżakowana w specjalnych warunkach nalewka o tradycyjnym smaku dojrzałej pigwy prosto z polskiego sadu. Wyjątkowa i tradycyjna receptura oparta na dojrzewających jesienią owocach nadaje jej charakterystycznie słodki, a zarazem delikatnie kwaskowy smak. Dostępna jedynie w edycji limitowanej powstałej z corocznych zbiorów owoców.

Soplica Wiśniowa

Jedyna w swoim rodzaju nalewka tworzona z w pełni dojrzałych wiśni z polskich sadów. Zgodne ze staropolską tradycją długie leżakowanie trunku oraz wyjątkowa receptura oparta na dojrzewających w słońcu owocach, nadają mu niepowtarzalnego smaku z wyróżniającą się nutą wiśniowej pestki.

Soplica Malinowa

Długo leżakowana nalewka o smaku soczystych malin prosto z letniego ogrodu. Swoją niespotykaną nutę smakową zawdzięcza dojrzałym, starannie wyselekcjonowanym owocom oraz tradycyjnej polskiej recepturze. Subtelny aromat tego trunku to wynik długiego dojrzewania w specjalnych warunkach, doskonałych proporcji i naturalnego pochodzenia składników.

Soplica Czarna Porzeczka

Najwyższej jakości aromatyczna nalewka z czarnej porzeczki, przygotowana jedynie z naturalnych składników. Swój unikalny, lekko wytrawny, przełamany nutą słodyczy smak, zawdzięcza tradycyjnej recepturze i owocom prosto z polskiego ogrodu. Doskonale dobrane proporcje i długie leżakowanie w specjalnych warunkach nie tylko nadały jej szlachetności, ale również wzbogaciły ją o niespotykany bukiet smakowy.

Soplica Jabłkowa

Soplica Jabłkowa z pewnością ucieszy wszystkich fanów tradycyjnych, owocowych smaków pochodzących wprost z polskich sadów. Stanowi ona połączenie klasycznych, polskich nalewek jabłkowych znanych na terenach Polski już od wieków z najwyższą jakością oferowaną przez markę. Tajemnica lekko kwaskowatego smaku Soplicy Jabłkowej tkwi w kombinacji dojrzewających w słońcu polskich jabłek, polskiego spirytusu i długiego procesu maceracji tych owoców.

Soplica Żurawinowa

Nalewka, której sekretem smaku i aromatu jest kompozycja kwaśnych i delikatnie słodkich owoców żurawiny.

Soplica o smaku Migdała w Karmelu

Przyjemny i głęboki smak migdałów, połączony z rozpływającym się w ustach złocistym karmelem o wyrazistym aromacie. Idealnie zbalansowana. Zachwyca bogactwem aromatu i smaku.

Soplica o smaku Wiśni w Czekoladzie

To wyjątkowe połączenie smaku doskonałej czekolady oraz soczystych i pełnych niezwykłego aromatu dojrzewających w słońcu owoców wiśni. Trunek o aksamitnej konsystencji, który przyjemnie pobudza zmysły.

Soplica o smaku Orzecha w Czekoladzie

Aksamitne połączenie smaku wyśmienitej czekolady i aromatycznych orzechów laskowych. Zniewala bogatym aromatem i głębokim, wyrafinowanym smakiem.

Soplica Kawowa

Głęboki smak wyjątkowo aromatycznej kawy połączony z przyjemną nutą słodyczy. Delikatne, a jednocześnie bardzo wyraziste nuty budzą apetyt na odkrywanie przyjemności w nowej, wysmakowanej odsłonie.

Proponowane koktajle

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.