Poznaj nowości Żubrówki Białej

Żubrówki Białe z nutami smakowymi

Nowy segment

Żubrówki Białe z nutami smakowymi to nowa kategoria alkoholi łącząca wszystko to, co najlepsza w wódkach czystych i smakowych. Harmonijnie współgra w nich lekka wytrawność i wyrazisty charakter czystego alkoholu. Delikatne nuty smakowe nie dominują, ale znakomicie neutralizują najostrzejsze nuty alkoholowe, jednocześnie podkreślając łagodny charakter najpopularniejszej czystej wódki w Polsce.

Żubrówki Białe z nutami smakowymi

Orzeźwiające smaki

Mięta i jałowiec to dwa wyjątkowo lekkie i wytrawne smaki. Mięta od zawsze postrzegana jest jako smak dobrze komponujący się z wódką -nadający jej lżejszy aromat, delikatność i świeżość. Jest idealna na sezon wiosenno-letni jako znakomita alternatywa dla lżejszych alkoholi. Jałowiec nie tylko nadaje czystej wódce odświeżający i unikatowy aromat, ale również znakomicie podkreśla smak wódki i podawanych z nią potraw.

Żubrówki Białe z nutami smakowymi

Naturalne składniki

W procesie produkcji Żubrówek z nutami smakowymi wykorzystane są wyłącznie naturalne składniki. Specjalnie wyselekcjonowana świeża mięta i jałowiec, krystalicznie czysta woda i najwyższej jakości alkohol nadają im prawdziwy naturalny smak i wyjątkowy charakter.

Żubrówki Białe z nutami smakowymi

Najlepsze w kieliszku

Nowe Żubrówki idealnie smakują dobrze schłodzone, podane w klasycznym kieliszku do czystej wódki. Taki sposób degustacji pozwala w pełni odczuć ich delikatny, niedominujący smak i aromat.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.