Żubrówka – smak puszczy zaklęty w butelce

 

Żubrówka to znana na całym świecie legendarna polska wódka – jedyna w swoim rodzaju marka z blisko 500-letnią tradycją. O jej wyjątkowości decyduje szczególne miejsce, z którego się wywodzi – Puszcza Białowieska – oraz zakorzeniony w historii sposób jej wytwarzania. Żubrówka jest jedną z najlepiej rozpoznawanych polskich marek na świecie, trafiła do konsumentów w ponad 70 krajach – m. in. w USA, Japonii, Australii, Francji, Wielkiej Brytanii, czy Niemczech. Marka jest w tej chwili dostępna w pięciu wariantach, które różnią się smakiem, ale łączy je wspólne pochodzenie i tradycja.

Nasze produkty

Żubrówka Biała
          Żubrówka Biała z nutą mięty
Żubrówka Biała z nutą jałowca
Żubrówka Kora Dębu
Żubrówka Pędy Sosny
Żubrówka Liście Klonu

Żubrówka Biała

Żubrówka Biała to czysta wódka o wyjątkowej łagodności oraz, znanej miłośnikom Żubrówki Bison Grass, unikalnej jakości. Naturalny i tradycyjny, a zarazem oryginalny charakter Żubrówki podkreśla także atrakcyjne opakowanie. Czysta z natury Żubrówka Biała wywodzi się z Puszczy Białowieskiej - jednego z najbardziej niedostępnych i dziewiczych rejonów Polski. 

zobacz

          Żubrówka Biała z nutą mięty

Żubrówka Biała z nutą mięty to czysta wódka charakteryzująca się delikatną, odświeżającą nutą mięty. Mięta od zawsze postrzegana jest jako smak dobrze komponujący się z wódką - nadająje jej lżejszego aromatu, delikatności i świeżości. Nowa Żubrówka Biała łączy w sobie to co najlepsze w kategoriach wódek czystych i smakowych - przezroczysty, wytrawny płyn z wyczuwalnym smakiem, który nie dominuje, lecz tłumi najostrzejsze, alkoholowe nuty. Żubrówka Biała z nuta mięty jest idealną propozycją na sezon wiosenno-letni jako alternatywa dla lżejszych alkoholi.

zobacz

Żubrówka Biała z nutą jałowca

Żubrówka Biała z nutą jałowca to czysta wódka charakteryzująca się delikatną nutą tej znanej w przemyśle spożywczym przyprawy. Jałowiec nie tylko nadaje czystej wódce odświeżający i unikatowy aromat, ale również znakomicie podkreśla smak wódki i podawanych z nia potraw. Nowa Żubrówka Biała łączy w sobie to co najlepsze w kategoriach wódek czystych i smakowych - przezroczysty, wytrawny płyn z wyczuwalnym smakiem, który nie dominuje, lecz tłumi najostrzejsze, alkoholowe nuty. Żubrówka Biała z nuta jałowca jest idealną propozycją na sezon wiosenno-letni jako alternatywa dla lżejszych alkoholi.

zobacz

Żubrówka Kora Dębu

Żubrówka Kora Dębu to aromatyczna, słodko-gorzka wódka, będąca idealnym połączeniem ekstraktu z kory dębu oraz specjalnie wyselekcjonowanych owoców i ziół lesnych z Puszczy Białowieskiej. Zachwyca aksamitnym smakiem, z waniliowo–cynamonowym finiszem.

zobacz

Żubrówka Pędy Sosny

Żubrówka Pędy Sosny to wódka słodko-gorzka o niepowtarzalnym, sosnowym posmaku. Aksamitna słodycz w połączeniu z delikatną, sosnową i korzenną nutą tworzy, unikalne połączenie i daje niezapomniane doznania smakowe.

zobacz

Żubrówka Liście Klonu

Żubrówka Liście Klonu jest najbardziej orzeźwiająca propozycja wśród nowych Żubrówek. Jej słodko-kwaskowy smak na bazie ekstraktu z liści klonu Puszczy Białowieskiej oraz starannie wyselekcjonowanych owoców czyni ją unikalnym produktem.

zobacz
Żubrówka

Legendarna

W Puszczy Białowieskiej, ostatnim dziewiczym lesie Europy wiele lat temu zaczęła się fascynująca historia Żubrówki. Wódki, która jak żadna inna nabiera swojego łagodnego charakteru, a jednocześnie mocy, prosto z natury. Wiekowa tradycja w połączeniu z unikatowym smakiem sprawiły, że Żubrówka stała się naszą wizytówką na świecie - prawdziwym dobrem eksportowym. Otwierając butelkę Żubrówki obcujemy z polską tradycją.

Żubrówka

Trawa żubrowa

Każde źdźbło, które potem umieszczane jest w butelce Żubrówki Bison Grass, jest ręcznie zrywane, selekcjonowane i suszone w naturalnych warunkach. To praca wymagająca doświadczenia i cierpliwości, ale zawodowi „zbieracze” wykonują ją z przyjemnością. Ten rzadki fach jest często przekazywany w ich domach z pokolenia na pokolenie.

Żubrówka

Krystaliczna czystość

Czerpiąca z naturalnego bogactwa Puszczy Białowieskiej Żubrówka Biała to krystalicznie czysta wersja cenionej na całym świecie Żubrówki - jednej z najpopularniejszych i najbardziej znanych polskich marek. Swą nieskazitelną czystość oraz wyjątkowo łagodny smak Żubrówka Biała zawdzięcza naturalnemu pochodzeniu oraz zastosowaniu najnowszych technologii.

Żubrówka

Smak natury

Unikalny słodko-gorzki smak Żubrówek to zasługa połączenia ekstraktów z kory dębu, liści klonu i pędów sosny pochodzących z drzew rosnących w sercu Puszczy i innych naturalnych składników.

Proponowane koktajle

Aktualności

Legendarna marka z nowym Brand Ambasadorem

Legendarna marka z nowym Brand Ambasadorem

Żubrówka 10-03-2021
Żubrówka, legendarna polska marka wódki, rozpoczęła współpracę z nowym Brand Ambasadorem.
Żubrówka trzecią marką wódki na świecie

Żubrówka trzecią marką wódki na świecie

Żubrówka 28-05-2020
Według rankingu magazynu Shanken’s IMPACT, Żubrówka – legendarna polska marka wódki – jest trzecią najlepiej sprzedającą się wódką na świecie, ustępując pola jedynie markom Smirnoff i Absolut.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.