Żytniówka to lider rynku wódek ekonomicznych i jedna z najszybciej rosnących marek wódki na świecie. Produkowana jest wyłącznie ze starannie wybranego, polskiego żyta. Jej charakterystyczny smak jest wynikiem połączenia doskonałych składników i pasji oraz doświadczenia fachowców z Polmosu Białystok. Od sierpnia 2016 roku Żytniówka obecna jest na rynku w nowym, kompletnie odmienionym opakowaniu, podkreślającym jej pochodzenie z serca Podlasia. Oprócz czystej, żytniej wódki, Żytniówka występuje również w pięciu wariantach smakowych: Żytniówka Gorzka, Żytniówka Gorzka z Miętą, Żytniówka Gorzka z Cytryną, Żytniówka Gorzka z Ziołami i Żytniówka Gorzka z Herbatą.

Żytniówka

Żytniówka bazuje na tradycyjnych recepturach produkcji najlepszej wódki z polskiego żyta.

Żytniówka

Żytniówka to połączenie doskonałych składników oraz pasji i doświadczenia fachowców z Polmosu Białystok. Pochodzi z serca Podlasia, regionu z dala od wielkich miast, słynącego z czystej, nieskażonej przyrody i prawdziwej, polskiej serdeczności.

Żytniówka

Żytniówka produkowana jest wyłącznie ze starannie wybranego, w 100% polskiego żyta.

Żytniówka

Oprócz czystej, żytniej wódki, Żytniówka oferuje również pięć wariantów smakowych: Gorzką, Gorzką z Miętą, Gorzką z Cytryną, Gorzką z Ziołami i Gorzką z Herbatą.

Aktualności

Zupełnie nowe, orzeźwiające smaki od Absolwenta i Żytniówki

Zupełnie nowe, orzeźwiające smaki od Absolwenta i Żytniówki

Absolwent 11-01-2016
Absolwent Limonka, Absolwent Żurawina oraz Żytniówka Gorzka z imbirem to najnowsze propozycje, które uzupełniają ofertę jednych z najbardziej rozpoznawalnych marek alkoholowych w Polsce.
Żubrówka i Żytniówka wśród największych marek alkoholowych świata

Żubrówka i Żytniówka wśród największych marek alkoholowych świata

Żubrówka 21-07-2015
Marki CEDC zostały wyróżnione w najnowszym zestawieniu branżowego magazynu „Drinks International”; ranking „Klubu Milionerów” obejmuje światowe marki alkoholowe o łącznej rocznej sprzedaży przynajmniej miliona 9-litrowych opakowań.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.