CEDC International to jeden z największych producentów wódki oraz dystrybutorów alkoholu. W Polsce CEDC oferuje znane, oryginalne i kultowe marki alkoholowe: Żubrówkę, Bols Platinum, Soplicę, Absolwenta i Żytniówkę wśród wódek; wina Carlo Rossi, Barefoot i Gancia oraz alkohole kolorowe, takie jak m. in.: whisky Grant’s, Glenfiddich i Tullamore D.E.W., Metaxa, Jȁgermeister, Cointreau, Campari, Aperol czy Remy Martin.

 

Nasze

wartości

Innowacja

Innowacja

Jesteśmy ekspertami w branży spirytusowej. Nasze umiejętności i wiedzę wykorzystujemy, aby najefektywniej tworzyć, promować i sprzedawać nasze produkty.

Intuicja

Intuicja

Traktujemy firmę jako naszą wspólną odpowiedzialność. Szukamy rozwiązań, które poprawiają jej funkcjonowanie. Działamy szybko i zdecydowanie.

Wykonanie

Wykonanie

Jesteśmy zdeterminowani, aby spełniać nasze obietnice wobec konsumentów, partnerów biznesowych, udziałowców i pracowników.

Korzystanie z własnych zakładów rektyfikacyjnych i rozlewni gwarantuje pełną kontrolę nad jakością wytwarzanych produktów,

na wszystkich etapach ich powstawania. Nasze zakłady produkcyjne w Białymstoku i Obornikach posiadają urządzenia rektyfikacyjne

należące do najnowocześniejszych instalacji tego typu na świecie.

Nasze nagrody

& wyróżnienia

 

Nasze nagrody i wyróżnienia

 

Produkty CEDC niejednokrotnie nagradzane były przez konsumentów jako najlepsze w swojej
kategorii. Nasze marki stale otrzymują wyróżnienia w Polsce i za granicą, ze względu na swoje
ogromne walory smakowe jak i bezkonkurencyjną jakość. Sukcesy odnoszą nie tylko trunki, lecz 
również ich innowacyjne opakowania.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

Nie jestem osobą pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku poniżej 21 lat

 

I’m not 18+ years old or I’m U.S resident and I’m not 21 years old.

Leave / Wychodzę

Jestem osoba pełnoletnią / Jestem obywatelem USA w wieku powyżej 21 lat

 

I’m 18+ years old or I’m U.S resident and I’m 21 years old.

Enter / Wchodzę

While CEDC believes that the information posted on this website is accurate, and while CEDC may post new information from time to time, we do not assume any obligation to upgrade or correct such information and explicitly disclaim any duty to do so.

* U.S resident in order to enter this website have to be 21+ years old. / * W przypadku osób przebywających na terytorium USA, z niniejszej części serwisu nie mogą korzystać te, które nie ukończyły 21 lat.